До ефективних суспільств/Про автора

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ПРО АВТОРА

Богдан Гаврилишин народився в селі Коропець Тернопільської області. Отримав початкову освіту за польського і радянського режимів. Далі навчався під час німецької окупації, середню освіту здобув у таборі біженців у Німеччині відразу після Другої світової війни. Отримав дипломи бакалавра і магістра у галузі інженерії в Університеті Торонто, диплом магістра менеджменту й звання доктора економічних і суспільних наук — в Університеті Женеви.

Від простого лісоруба до радника Президента — професійна кар'єра цієї людини вражає. Інженер, винахідник, викладач, директор Міжнародної школи менеджменту, модератор семінарів з філософії, голова міжнародних конференцій, консультант у понад 70 країнах на всіх континентах Богдан Гаврилишин активно працює для поліпшення долі людства.

Він — автор трьох наукових праць і понад 100 статей різними мовами. Член Ради Всесвітньої академії мистецтва і науки, член Римського Клубу, іноземний член Національної Академії наук України. Одержав п'ять почесних докторатів, був відзначений Золотою медаллю Президента Італійської Республіки і двома медалями від Президентів України.

Останніх 20 років немало сил віддає на розвиток України. Створив Міжнародний Інститут Менеджменту в Києві, Міжнародний центр перспективних досліджень. Був радником Л. Кравчука, чотирьох голів Верховної Ради і трьох Прем'єр-міністрів України.