Діло (газета)/1930/38/В обороні свого провідника

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Діло, №38
В обороні свого провідника
Джерело: Проект «Libraria» 1930
В обороні свого провідника.

Від ґрупи львівських громадян дістали ми листа з проханням опублікувати таку заяву;

З приводу чергових напастей і образливих висловів бувшого співвизнавця гетьманської ідеольоґії на дорогу нам Особу — ми нижче підписанні висловлюємо в свойому та наших однодумці в краю імені любов і глибоку пошану до Пана Вячеслава Липинського. Притім заявляємо, що ніякі нікчемні виступи п. д-ра Осипа Назарука, звісного з частих зрад своїх переконань і опльовування недавніх однодумців, не зможуть захитати в нас довіря та зменшити відданости Особі нашого Духового Провідника, а навпаки тільки викликати до автора напастей глибока погорду.

Львів, дня 17. лютня 1930 р. о. Теофіль Горникевич, Іван Горникєвич. Петро Шостаківський, Козак Маріян, Філярет Ґладилович, Володимир Луцький, Марія Монько, Василь Манько, Михайло Луцький, Струниська Антоніна, Конрад Ярослава, Роман Копач, Дєнис Саварин.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1930 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.