Діточа бібліотека

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Діточа бібліотека (1920–1939
Видання: Львів: «Світ дитини», 1920–1939.
Автор Перекладач Назва Рік
1 Оскар Уайльд Михайло Лотоцький Зоряний хлопчина 1920 (вид. 1)
1929 (вид. ?)
2 Вільгельм Буш Ярослав Вільшенко Максим і Марко 1921
3 О. Білоусенко Пригоди Вовка-Неситого 1921
4 Вільгельм Буш Юра Шкрумеляк Нечемне вороня 1921 (вид. 1)
1929 (вид. 2)
5 Я. Вільшенко Чорнокнижник з Чорногори (див. також вид. 2 1957) 1921
6 Я. Вільшенко Червона Шапочка 1921 (вид. 1)
1936 (вид. ?)
7 Антін Лотоцький Вільгельм Тель (вид. 1) 1921 (вид. 1)
1932 (вид. 2)
8 Фільгелєнес ? За Вітчину 1922
9 Микола Ваврисевич Лісова казка 1922
10 Ґрація Товпліс М. Л. Дарунки русалок 2 3 1922
11 Я. Вільшенко Коник стрибунець 1922
12 Леся Верховинка Іменини Влодка 1922
13 Осип Маковей Пригоди горобчика 1922
14 Клявдія Лукашевич Ірина Шміґельська Бунт ляльок 1922
15 В. Хронович Пригоди Лиса Панаса : і його жінки Мотрі 1922
16 Василь Софронів Печери 1922
17 М. Денисенко Наша Січ-мати 1922
18 Софія Куликівна Алі-Баба і 40 розбійників 1922
19 Марія Штеліґівна За склянною стіною 1922
20 Я. Вільшенко Гостина св. Миколая 1922
21 Юра Ігорків Сирота 1922
22 Ґуґу Добре серце 1922
23 В. Островський Соняшник 1922
24 Марія Вериго Волове очко
25 Слава Яремова Жертвенні огні 1922
26 Марійка Підгірянка В чужім пірю
27 Джордж Айнс Попри джунґлі
28 Ґуґу Лесик і коминяр 1922
29 Іванна Блажкевич Св. Миколай в 1920 р.
30 Микита Магир Байки 1923
31 Вуйко Влодко Пригоди Юрчика Кучерявого. Частина I 1923 (вид. 1)
1937 (вид. 2)
32 Антін Лотоцький Езоп
33 Тарас Шевченко Малий Кобзар 1923
34 Вільгельм Буш ? Веселі оповідання
35 Павло Бендорф Зачарований каліф 1923
36 В. Королів-Старий Чарівний камінець 1923
37 Володимир Гнатюк Народні байки
38 Анатоль Франс Оповідання
39 »Найкрасші байки і казки« — збірка 1930
40 В. Королів-Старий Русалка-жаба 1923
41 »Веселка« —збірка віршованих оповідань
42 Вільгельм Буш ? Співомовки
43 Іван Бідний Добрі діти
44 Іванна Блажкевич Тарас у дяка 1924
45 Леся Верховинка Стріча в лісі 1923
46 В. Королів-Старий Зустріч 1924
47 Я. Вільшенко Швець Копитко
48 В. Королів-Старий Підкладень
49 Роман Завадович Серед ангелів 1924
50 Роман Завадович Рицар Лесь 1924
51 В. Королів-Старий Лісове свято 1924
52 Роман Завадович Князь Марципан
53 Іванна Блажкевич Діло в честь Тараса 1924
54 Іван Габрусевич Український Вертеп 1924 (вид. 1)
1932 (вид. 2)
55 Франтішек Вольф При ватрі 1924
56 Микита Магир Пригоди лінивого котика. Див. також вид. 2
57 Галина Орлівна Золотий черевичок 1925
58 Роман Завадович Казка про царевича Івана 1924
59 Василь Атаманюк Материна сльозинка 1925 (вид. 1)
1938 (вид. 2)
60 В. Королів-Старий Вередлива принцеса 1925
61 Микола Кокольський Байки 1925
62 Павло Волобуїв Мені 13-тий минало 1926
63 Дід Модест Дві казки
64 Вільгельм Буш ? Дядькова пімста
65 Марійка Підгірянка Зайчик і лисичка
66 Я. Вільшенко Покотигорошок
67 Микола Шугаєвський Дід-Мороз 1926
68 Вільгельм Буш ? Бжоли
69 Антін Лотоцький Япанські казки
70 Василь Софронів Свято весни 1926
71 Марія Загірна Історія про Галю 1926
72 Вільгельм Буш ? Стрілець Тріска
73 Антін Лотоцький Лицар Добриня 1927
74 Борис Грінченко Олеся
1935 (вид. ?)
75 Зенон Горницький Воробець-Молодець
76 Пантелеймон Куліш Чумацькі діти 1927
77 Микола Шугаєвський Весела сопілка 1927
78 Іванна Блажкевич Мила книжечка 1928
79 Вільгельм Буш Роман Завадович Хитрий Мехмет, або благодати війни 1928
80 О. Білоусенко Лисичка-Сестричка
81 Марія Пеленська Святий Миколай
82 Вільгельм Буш Діравий зуб
83 О. Білоусенко Зайчик-Побігайчик
84 Іванна Блажкевич Пушистий король
85 Дмитро Макогон Святий Миколай 1928
86 Авенір Коломиєць Тарасів день 1929
87 Н. А. Соловєва-Нєсмєлова У страха великі очи
88 С. Воробкевич Безглуздів 1929
89 Марія Загірна Василько й Івасик
90 М. А. Соловєв-Нєсмєлов Степан Чарнецький Пожалували — за пізно!.. 1929
91 Святослав Лакуста Два горбаті
92 Микола Шугаєвський Різдвяна казка
93 Вільгельм Буш Уперте теля 1929
94 О. Олесь Лисичка, котик і півник 1929
95 „Казки 1001 ночі“ — збірка 1930
96 Вільгельм Буш ? Збиточники у ванні
97 Микола Шугаєвський Живі ляльки 1929
98 Данєль Дефо Юра Шкрумеляк Робінзон Крузо 1930
99 Антін Лотоцький Ведмедівська попівна 1930
100 Браття Ґрімм Казки
101 Марія Козорів-Барилякова Свято Матери 1930
102 Ганс Хр. Андерзен ? Свинопас-князенко
103 Дж. Свіфт Ґулівер у Ліліпутів
104 Дж. Свіфт Ґулівер у Велетнів 1931
105 Кореанські казки — збірка
106 Редіярд Кіплінг Слонятко
107 Юра Шкрумеляк Історія про малого Мука
108 Ганс Хр. Андерзен ? Казки
109 М. Таранько „Тарасовим шляхом“ 1934
110 Антін Лотоцький Відкриття Канади 1932
111 Редіярд Кіплінґ ? Ріккі-тіккі-таві
112 Іванна Брліч-Мажураніч Стриборів ліс
113 Михайло Таранько „Малий декляматор“ 1934
114 Езоп байки
115 Ганс Хр. Андерзен ? Ялинка 1932
116 Дарія Гриневич-Витанович Приятелі хлібороба
117 Богдан Заклинський Еміґрант 1933
118 Анатоль Курдидик Маленькі борці 1932
119 „Пригоди мореплавця Сіндбада“
120 Микола Погідний Нечисті скарби 1933
121 Ганс Хр. Андерзен ? Дикі лебеді
122 Т. Дончак Казка про дивного змія
123 Микола Погідний Казка про гордого боярина 1932
124 Мотовязник Гасан — з „Казок 1001 ночі“
125 Святослав Лакуста Зачарований цвітник
126 Мирослав Ріпецький Країна фйордів 1932
127 Іванна Блажкевич В Мамин День 1931
128 Юра Ігорків Сердечний Віночок
129 Антін Лотоцький В ніч св. Миколая 1931
130 Дж. Свіфт Ґулівер у Лапутів
131 Дж. Свіфт Ґулівер у Гиржунів
132 Ярослав Вільшенко Івась і Гануся 1932
133 В. Жуковецька Оповідання для найменших 1932
134 А. Теодоріів-Давидів Байки і казки
135 Олесь Чмелик Віршована Азбука 1932
136 Микола Гоголь Загублена грамота
137 Антін Чехов Каштанка
138 Лев Лотоцький Сила молитви 1932
139 Елінора Гойт Бренерт Маленька вдова
140 Михайло Таранько „Дитячі забави“ 1933
141 Ганс Хр. Андерзен ? Чародій-Піскосій
142 Л. Селянський Про телєґрафи і телефони 1932
143 Франц Коковський В ніч під св. Миколая 1932
144 Олена Цегельська Оповідання
145 Олег Підгірський Серед цвітучого чаю 1933
146 Антін Лотоцький Історичні оповідання 1933
147 Богдан Лепкий Казка про Ксеню 1934
148 Михайло Середа Петрусь Шкода 1934
149 Антін Лотоцький Перша проща 1933
150 Іванна Блажкевич Оповідання
151 Я. Вільшенко З Колядою (Вертеп) 1933
152 Франц Коковський За Україну 1934
153 В. Полянський Дядько Тарас
154 Антін Лотоцький Три побратими 1934
155 Ярослав Вільшенко Мандрівки мишки-Гризикнижки по Львові 2 1934
156 Антін Лотоцький і Юра Шкрумеляк Цікаві оповідання
157 М. Магир Казка про золоту рибку 1934
158 Володимир Хронович Іванків день 1934
159 Т. Дончак Дивня переміна
160 Історія України для дітей — (Часть I.) 1934 (вид. 1)
1936 (вид. 2)
161 Історія України для дітей — (Часть II.) 1934 (вид. 1)
1936 (вид. 2)
162 Історія України для дітей — (Часть III.) 1934 (вид. 1)
1936 (вид. 2)
163 Історія України для дітей — (Часть IV.) 1934 (вид. 1)
1936 (вид. 2)
164 Олег Підгірський Від кремяниці до рушниці
155 Роман Завадович На дворі царя Гороха
166 Антін Лотоцький На світанку 1935
167 А. Гриневич-Витанович В Царстві Краплини Води
168 Франц Коковський Слідами забутих предків 1935
169 Михайло Таранько Малий Бандурист 1935
170 Антін Лотоцький Руслан і Либедь 1935
171 Олесь Чмелик Богданчик-Пустунчик
172 Антін Лотоцький Кирило Кожумяка 1935
173 Михайло Середа Рисеві пригоди
174 Вол. Хронович Гостина св. Миколая 1932?
175 Михайло Приймак У нуждарів 1935
176 Франц Коковський Наші соколята 1936
177 Антін Лотоцький Роксоляна 1936
178 Едвард Жарський Від Ікара до Ліндберґа
179 Роман Завадович Живий страхопуд
180 Петро Мерчук Розрита могила
181 Ярослав Вільшенко Перша кривда 1936
182 Корнель Макушиньскі Казки-небелиці
183 Микола Погідний На провесні 1936
184 Іванна Блажкевич Івась-Характерник
185 Леонід Бачинський Жахливі володарі нетрів 1936
186 Микола Погідний Байки для дітей 1936
187 Теодор Курпіта В дитячому садку
188 Степан Король Школярик Маркіян
189 Остап Грицай Щуролов з Гамельн 1936
190[1] Антін Лотоцький Козак Байда 1936
191 Роман Завадович Покарані калатьки
192 Степан Король Згода будує 1936
193 Антін Лотоцький Княжна Галиця 1936
194 Микола Ваврисевич В Різдвяну Ніч
195 Михайло Середа Гриць Попсуйшапка
196 О. Підгірський Як Ромчик став пластуном
197 Константина Малицька Вифлеємські діти 1936
198 „Пригоди мореплавця Сіндбада“
199 Франц Коковський Сірі герої 1937
200 Петро Мерчук Ромків щоденник
201 Г. Хр. Андерзен ? Цісарський соловій
202 Петро Мєрчук Папоротин цвіт 1937
203 Вуйко Влодко Пригоди дядька Прохора 1937
204 „Алядин і чарівна лямпа“
205 Микола Погідний Гетьманська булава
206 Олена Цегельська Байки і казки
207 Вуйко Влодко Пригоди Юрчика Кучерявого. Частина II 1937
208 Михайло Таранько Звірячі пригоди
200 Захар Топеліюс Оповідання і перекази 1938
210 Маріон Л. Адамс Африканські казки
211 Адріян Кащенко На руїнах Січі
212 Франц Коковський Юнацькі серця 1938
213 Юра Шкрумеляк Чародійний кінь 1938
214 Данєль Дефо Робінзон Крузо, ч. II
215 Редіярд Кіплінґ Казочки та сторійки
216 Антін Лотоцький Хрест над Дніпром 1938
217 Авенір Коломиєць Казка темного бору 1938
218 Петро Мєрчук Чванько
219 Михайло Таранько Веселий вечір
220 Антін Лотоцький Від Ля Пляти по Анди 1938
221 Вуйко Влодко Пригоди Гава
222 Роман Завадович і Юра Шкрумеляк Два вертепи
223 Казимир Конарський Соняшні оповідання 1938
224 Марко Денисенко Ялинка
225 Камен Каралі Небезпечний вязень
226 Маріянна Фідлєр Чарівні квіти
227 Вільгельм Буш ? Проць і Гриць 1939
228 Святослав Лакуста Дерево здоровля
229 Антін Медвед Словінські лєґенди
230 Пилип Гошовський Народини Весни
231 Ганна Чорнуха Материне Свято
232 Антін Лотоцький Сім чудів світа 1939
233 Святослав Лакуста Дерево життя
234 Володимир Павлусевич Розбишацька ватага 1939
235 Історія України (Україна в огні і крови) (часи від 1914 до 1938)
  1. На титульній сторінці 189