ЗЗРРСУУ/1932/28/Про утворення Чернігівської области

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

170. Про утворення Чернігівської области

Щоб далі поліпшити якість оперативного керівництва від областей господарським та культурним будівництвом районів, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет, на додаток до постанови IV (позачергової) Сесії ВУЦВК XII скликання з 9-го лютого 1932 року, ухвалив:

1. Утворити на території УСРР нову — Чернігівську область з центром у м. Чернігові в складі 36 районів, а саме:

а) 29 районів Київської области: Бахмацького, Березнянського, Бобровицького, Борзнянського, Глухівського, Городнянського, Дмитрівського, Добрянського, Іваницького, Ічнянського, Козелецького, Конотіпського, Коропського, Корюківського, Кролевецького, Мало-Дівицького, Мінського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Олишівського, Остерського, Понорницького, Ріпкинського, Семенівського, Середино-Будського, Сновського, Чернігівського та Шостківського;

б) 7 районів Харківської области: Буринського, Варвинського, Велико-Бубнівського (Талалаївського), Недригайдівського, Прилуцького, Путивельського (нац. рос.) та Роменського.

2. Зазначені в п.п. „а“ і „б“ арт. 1 цієї постанови райони перечислити із складу Київської та Харківської областей до складу новоутвореної Чернігівської области.

3. Перечислити Бабанський, Монастирищенський, Оратівський, Плиськівський, Погребищенський, Уманський та Христинівський райони Вінницької области до складу Київської области.

4. Перечислити Драбівський та Яготинський райони Київської скласти до складу Харківської области.

5. Для проведення всієї організаційної роботи, що зв'язана з утворенням Чернігівської области, аж до того, як відбудеться обласний з'їзд рад, утворити обласний організаційний комітет Чернігівської области.

6. Визначити такий склад Чернігівського обласного організаційного комітету:

1. Голуб'ятников, 2. Ідін, 3. Горбачевський, 4. Маркитан, 5. Рибніков, 6. Двинянинов, 7. Бєлий, 8. Карачунський, 9. Танков, 10. Пелех, 11. Дацій, 12. Аутман.

Харків, 15 жовтня 1932 року

Тим. вик. об. Голови ВУЦВК

За Секретаря ВУЦВК


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).