ЗЗРРСУУ/1934/20/Про скликання позачергового Старобільського окружного з'їзду рад

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 20
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/20 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про скликання позачергового Старобільського окружного з'їзду рад
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

175. Про скликання позачергового Старобільського окружного з'їзду рад.

На виконання постанови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету від 17 листопада 1933 року «Про утворення в складі Донецької області Старобільської округи» (З. З. УСРР 1933 р. № 51, ст. 662), Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Скликати на 5 червня 1934 року позачерговий окружний з'їзд рад Старобільської округи.

2. Вибори делегатів на окружний з'їзд рад провести:

а) від м. Старобільська — на пленумі міської ради з розрахунку один депутат на 400 виборців;

б) від сільських місцевостей — на поширених пленумах районних виконавчих комітетів з розрахунку один депутат на кожні 2.000 людності.

3. До окружного з'їзду рад провести районні з'їзди рад по новоутворених районах Старобільської округи: Лозно-Олександрівському, Білокуракинському, Нижньо-Дуванському і Ново-Астраханському.

4. Склад Старобільського окружного виконавчого комітету визначити в кількості 63 членів.

Харків, 26 травня 1934 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський.

Секретар ВУЦВК Ю. Войцехівський.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).