ЗЗРРСУУ/1934/33/Про розширення міської смуги м. Старобільська та підпорядкування старобільської міської ради

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 33
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/33 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про розширення міської смуги м. Старобільська та підпорядкування старобільської міської ради
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

270. Про розширення міської смуги м. Старобільська та підпорядкування старобільської міської ради

На додаток до постанови ВУЦВК від 17 листопада 1933 р. «Про утворення в складі Донецької області Старобільської округи» Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Вилучити старобільську міську раду з підпорядкування старобільському райвиконкомові, підпорядкувавши її безпосередньо старобільському окружному виконавчому комітетові.

2. Затвердити постанову донецького обласного виконавчого комітету від 22 жовтня 1934 р. про розширення міської смуги міста Старобільська.

м. Київ, 5 листопада 1934 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).