ЗЗРРСУУ/1935/11-12/Про перейменування Царекостянтинівського району Дніпропетровської області і його районного центра

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1935/11-12 (1935
Постанова Президії Центрального Виконавчого Комітету УСРР
Про перейменування Царекостянтинівського району Дніпропетровської області і його районного центра

50. Про перейменування Царекостянтинівського району Дніпропетровської області і його районного центра

Задовольнити клопотання дніпропетровських організацій і перейменувати Царекостянтинівський район, Дніпропетровської області на район імени т. В. В. Куйбишева і його районний центр — село Царекостянтинівку — на село Куйбишево.

м. Київ, 3 квітня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Див. також[ред.]

Постанова ЦВК СРСР № 150 від 1 квітня 1935 «Про переіменування Царе-Костянтинівського району Дніпропетровської області на район імени тов. Куйбишева»


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).