ЗУРРСУУ/1922/1/43/Про зміну декрету про права, пільги та переваги, що надаються незаможньому селянству

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1922‎ | 1
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1922/1/43 (1922
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про зміну декрету про права, пільги та переваги, що надаються незаможньому селянству
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

632. Про зміну декрету про права, пільги та переваги, що надаються незаможньому селянству.

Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет ухвалив:

В ст. 6 декрету „Про права, пільги та переваги, що надаються незаможньому селянству, яке організується в с.-г. колєктиви (комуни, артілі, товариства) по громадській обробці землі“ (Збірн. Узак. 1922 р., ч. 33, ст. 512) після слів: „та с.-г. грунти, відведені“ — вставити таку фразу: „в межах трудової норми, встановленої для с.-г. колєктивів“.

м. Харків, дня 3-го жовтня 1922 року.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Секретаря ВУЦВК'у

Оголошено в „Вістях “ВУЦВК'у од 18 жовтня 1922 р., ч. 234.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).