ЗУРРСУУ/1922/1/43/Про мент набуття законами чинности

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1922‎ | 1
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1922/1/43 (1922
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про мент набуття законами чинности
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Цей документ втратив чинність.
Підстава: Про час надання чинности законам і розпорядженням Уряду УСРР, розпорядженням урядництв УСРР, а також про оголошення законів Уряду Союзу РСР у «Вістях ВУЦВК»

631. Про мент набуття законами чинности.

В розвиток п. 1-го постанови ВУЦВК, від 29/XII 20 р. (Зібр. Узак. ч. 3 ст. 82 1921 р.), і в додаток п. 8 постанови від 25/I 21 р. (Зібр. Узак. ч. 1, 21 р., ст. 22), і п.п. 1, 2 постанови від 22/II 21 р. (Зібр. Узак. ч. 3. 21 р. ст. 81), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет ухвалив:

1. Декрети і постанови Центральної Радянської Влади УСРР (ст. 7, Констітуції УСРР) набувають чинности з менту оповіщення іх в „Вістях“ ВУЦВК, або в „Зібранню Узаконень та Роспоряджень Робітниче-Селянського Уряду України“, а на місцях, з моменту одержання Виконкомами відповідного числа „Вістей“, або „Зібрання Узаконень“, в залежности від того, яке з ціх двох видань раніш було одержано на місці.

2. Викладені вище правила не вживаються в тих випадках, коли в тексті виданого декрету або постанови мається пряма вказівка на инший момент набування ними чинности. В таких випадках декрети й постанови набувають чинности з моменту в них зазначеного.

м. Харків, дня 2 жовтня 1922 року.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Секретаря ВУЦВК

Оголошено в „Вістях“ ВУЦВК'у од 11-го жовтня 1922 р., ч. 228.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).