ЗУРРСУУ/1925/1/79/Про зміну постанови «Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових арх. управлінь»

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 79
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1925/1/79
Постанова Ради Народніх Комісарів УСРР
Про зміну постанови «Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь»
1925

454. Про зміну постанови „Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь“.

Змінюючи постанову свою з 10-го червня 1925 року „Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь“ (Зб. Уз. 1925 року, ч. 31, арт. 243), Рада Народніх Комісарів УСРР постановила внести нижченаведені зміни в штати Центрального Архівного Управління:

1. Обов'язки Заступника Завідувача Центрального Архівного Управління замісць Завідувача Відділу Архівознавства покласти на Завідувача Адміністративно-Організаційного Відділу.

2. У Відділі Архівознавства замісць двох посад вчених архівістів встановити дві посади — вчених архівознавців.

Харків, 30 вересня 1925 р.

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Керуючий Справами Ради Народніх Комісарів УСРРЦя робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).