ЗУРРСУУ/1925/1/79/Про зміну постанови «Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових арх. управлінь»

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 79
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1925/1/79 (1925
Постанова Ради Народніх Комісарів УСРР
Про зміну постанови «Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь»
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

454. Про зміну постанови „Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь“.

Змінюючи постанову свою з 10-го червня 1925 року „Про структуру й штати Центрального Архівного Управління УСРР, його установ і округових архівних управлінь“ (Зб. Уз. 1925 року, ч. 31, арт. 243), Рада Народніх Комісарів УСРР постановила внести нижченаведені зміни в штати Центрального Архівного Управління:

1. Обов'язки Заступника Завідувача Центрального Архівного Управління замісць Завідувача Відділу Архівознавства покласти на Завідувача Адміністративно-Організаційного Відділу.

2. У Відділі Архівознавства замісць двох посад вчених архівістів встановити дві посади — вчених архівознавців.

Харків, 30 вересня 1925 р.

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Керуючий Справами Ради Народніх Комісарів УСРРЦя робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).