ЗУРРСУУ/1926/1/16/Про закінчення роботи в переведенні трьохступневої системи управління на терені УСРР

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1926‎ | 1‎ | 16
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1926/1/16 (1926
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету й Ради Народніх Комісарів УСРР
Про закінчення роботи в переведенні трьохступневої системи управління на терені УСРР
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
затверджена постановою 3-ї Сесії ВУЦВК IX скликання від 31 травня 1926 Про затвердження постанов, що їх ухвалила Президія Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету між 2 і 3 Сесіями Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету IX скликання

120. Про закінчення роботи в переведенні трьохступневої системи управління на терені УСРР.

Вважаючи, що роботу в переведенні в УСРР трьохступневої системи управління цілком закінчено і відповідно до завдань, поставлених IX Всеукраїнським З'їздом Рад; що наслідком цього губерніяльний поділ УСРР зліквідовано й що губерніяльні виконавчі комітети фактично припинили свою діяльність; що реорганізовані на підставі трьохступневої системи управління місцеві органи влади (округові й районові виконавчі комітети) значно зміцніли і задовольняюче виконують свою роботу; взявши також на увагу те, що головні завдання реформи, як ось наближення робітничо-селянських органів влади до людности, спрощення їх апарату та ужвавлення їх роботи, на принципі організованої згідно Конституції УСРР самодіяльности широких робітничо-селянських мас, — що це все пророблено досить задовольняюче й надалі залишається тільки удосконалити ці досягнення в самому процесі практичної роботи в царині радянського будівництва, — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР, на підставі арт. 6 постанови ВУЦВК'у з 3 червня 1925 року „Про ліквідацію губерень й про перехід на трьохступневу систему управління“ (Зб. Уз. УСРР 1925 р., № 29-30, арт. 233) і доповнюючи та розвиваючи арт. арт. 6-12 постанови ВУЦВК'у й РНК з 16 грудня 1925 р., „Про скасування губерніяльних і округових ліквідаційних комісій“ (Зб. Уз. УСРР 1925 р., № 101, арт. 553) — постановили:

1. Центральну Комісію в переведенні трьохступневої системи управління на Україні, таку, що закінчила свою роботу, скасувати й зобов'язати її передати всі справи й архів Секретаріятові Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету на протязі місяця, відколи цю постанову оголошено.

2. Вважати як ліквідовані і розпустити нижчеподані губерніяльні виконавчі комітети — Волинський, Донецький, Катеринославський, Київський, Одеський, Подільський, Полтавський, Харківський і Чернігівський.

3. Усі розрахунки й незадоволені претензії що до майна, як що такі залишились поміж ліквідованими губерніяльними органами та різними установами, організаціями й приватними особами, а також і поміж окремими округами — провадити й розвязувати в порядку,як то передбачено арт. арт. 6—12 постанови ВУЦВК'у й РНК з 16 грудня 1925 року.

Харків, 17 березня 1926 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Голова Ради Народніх Комісарів УСРР

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Оголошено у „Вістях ВУЦВК“ 30 березня 1926 року, № 71.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).