ЗУРРСУУ/1926/1/65/Про доповнення постанови «Про забезпечення жилими приміщеннями пролетарського студентства прийому 1926-27 шкільного року»

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1926‎ | 1‎ | 65
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1926/1/65 (1926
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і Ради Народніх Комісарів УСРР
Про доповнення постанови «Про забезпечення жилими приміщеннями пролетарського студентства прийому 1926-27 шкільного року»
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

429. Про доповнення постанови „Про забезпечення жилими приміщеннями пролетарського студентства прийому 1926-27 шкільного року“.

На розвиток і доповнення своєї постанови з 25 серпня 1926 року „Про забезпечення жилими приміщеннями пролетарського студентства прийому 1926-27 шкільного року“ (Зб. Уз. УСРР 1926 р., № 51, арт. 343), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Арт. 2 вищезгаданої постанови доповнити увагою 2 такого змісту:

Увага 2. В частині, що стосується виселення осіб, які мешкають на території студентських інтернатів, постанова ця не поширюється на наукових робітників, зареєстрованих у Всеукраїнському Комітеті Сприяння Вченим (ВУКСУ), а також на нижчих службовців—членів професійних спілок, що мешкають в будинках на терені студентських інтернатів“.

Харків, 27 жовтня 1926 р.

Т. в. об. Голови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Т. в. об. Секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, Член Президії ВУЦВК'у

Гаврилін.

Оголошено у „Вістях ВУЦВК“ 10 листопада 1926 р., № 259.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).