Заява Президента США Дональда Трампа від 6.4.2017 року щодо ракетного удару по базі Асада в Сирії

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заява Президента США Дональда Трампа від 6.4.2017 року щодо ракетного удару по базі Асада в Сирії
Дональд Трамп, перекладено з англійської мови користувачами Вікіджерел
2017
Джерело: Statement by President Trump on Syria

У вівторок сирійський диктатор Башар Асад запустив жахливу хімічну атаку проти невинних мирних жителів. Використовуючи смертельну отруйну речовину нервово-паралітичної дії, Асад відібрав життя невинних чоловіків, жінок і дітей. Для багатьох це була повільна і жорстока смерть, навіть прекрасні немовлята були жорстоко вбиті під час цієї варварської атаки. Ніхто з дітей господніх не повинен проходити через такий жах.

Сьогодні ввечері я віддав розпорядження про здійснення направленого військового удару по авіабазі в Сирії, звідки здійснювалася хімічна атака. Цей захід є життєво важливим в інтересах національної безпеки США, щоб зупинити та стримувати поширення смертельної хімічної зброї. Не може бути сумнівів у тому, що Сирія використовувала заборонену хімічну зброю, порушила свої зобов'язання в рамках Конвенції про заборону хімічної зброї, а також проігнорувала заклики Ради безпеки ООН.

Роки попередніх спроб змінити поведінку Асада повністю провалилися, і це сталося дуже драматично. В результаті криза з біженцями продовжує посилюватися, а в регіоні продовжує наростати дестабілізація, яка становить загрозу для США та союзників держави.

Сьогодні ввечері я звертаюся до всіх цивілізованих націй із закликом приєднатися до нас в спробі покласти край бійні і кровопролиттю в Сирії. А також покласти край тероризму у всіх його видах та проявах.

Ми просимо у Господа мудрості у цей час, кои ми зіткнулися з викликами нашого дуже неспокійного світу, ми молимося за життя поранених і за душі тих, хто загинув. І ми сподіваємося на те, що поки Америка виступає за справедливість, мир і гармонія в кінці кінців виявляться сильнішими.

На добраніч і хай береже Господь Америку і весь світ. Дякуємо.

Ця робота перебуває у суспільному надбанні в Сполучених Штатах як роботи федерального уряду Сполучених Штатів (дивіться 17 U.S.C. 105).