Обговорення Вікіджерел:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

А у Вернадки не пробували запитати файли? Партнерський проект все ж краще звучить ніж напівхакерський проект нмд.--Anntinomy (обговорення) 20:33, 21 грудня 2015 (UTC)

Так не цікаво. Жартую. А якщо серйозно, то в мене немає ніяких особистих контактів там і навіть квитка читацького. Ідеї про партнерство є, але краще йти з ними, коли вони більш оформлені будуть... Artem.komisarenko (обговорення) 21:36, 21 грудня 2015 (UTC)
Ідея, видається, достатньо оформленою — надання файлів. А контакти є на сайті бібліотеки, також можна транслювати ідеї через ВМУА. Вже були попередні домовленості про зустріч з керівництвом бібліотеки. Можливо, саме ваш запал (якщо його донести до керівництва організації) став би стимулом, щоб це відбулося. Закликаю все ж таки спробувати вийти на діалог з бібліотекою. --Anntinomy (обговорення) 14:36, 25 грудня 2015 (UTC)
Вже були попередні домовленості про зустріч з керівництвом бібліотеки — на жаль, я про них не чув. Закликаю все ж таки спробувати вийти на діалог з бібліотекою — з часом.. зараз я просто не маю вільного часа, який можу їм запропонувати (а нічого, окрім вільного часу, я їм запропонувати й не можу :) ) Artem.komisarenko (обговорення) 23:10, 25 грудня 2015 (UTC)