Обговорення користувача:Loboozina

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітаю на Вікіджерелах[ред.]

Доброго дня. Нещодавно ви здійснили кілька редагувань на Вікіджерелах які є вилученням раніше створенного контенту. Такі ді на цьому сайті не вітаються і будуть відкинуті. Буду радий вислухати від вас пояснення. Artem.komisarenko (обговорення) 16:24, 19 червня 2016 (UTC)

Додав розгорнуту відповідь в себе на сторінці: Обговорення користувача:Artem.komisarenko. Сподіваюсь, на порозуміння та залагодження конфлікту. Співпраця Вікіджерел та Бібліотеки була б тільки на користь збереженню та поширенню культурних скрабів, що є нашою спільною метою. Artem.komisarenko (обговорення) 22:22, 19 червня 2016 (UTC)

Щодо позиції бібліотек[ред.]

Шановні архівісти вікіматеріалів, Я нічого не казала про незаконність ваших дій, мова йде про інтереси користувачів. Бібліотеки історично створювались для того, щоб надавати професійний доступ до документних джерел, дилетантам така робота не під силу. Не єтичним є ваше вдношення до людей, працею яких ви користуєтесь. Упереджене ставлення щодо "консервативності". На мою думку, коректним був би крок з укладання певних домовленостей, як це було зроблено з проектом Вікіпедія:Проект:Енциклопедія історії України,див. http://wikimediaukraine.wordpress.com/2012/09/19/eu/. Це було б на користь як бібліотеці, так і Вікіджерелам.