Обговорення користувача:Terek

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до проекту![ред.]

Дякуємо за суттєвий внесок і сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту і як читач, і як дописувач.

Помітно, що Ви даєте собі раду з використанням засобів Вікіджерел, але, можливо, Вам стануть у пригоді наступні сторінки проекту:


Per firmare.PNG

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (див. малюнок справа).

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці у довідці. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на Порталі спільноти чи комусь із постійних дописувачів (на їх сторінці обговорення).

Бажаємо подальших успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

--pavlosh 16:37, 16 квітня 2010 (UTC)

Вітаю[ред.]

Хочу звернути Вашу увагу на такий, дуже функціональний шаблон Шаблон:Про текст, схоже він дозволяє краще оформлюваи статті.--Leonst 10:27, 21 квітня 2010 (UTC)

Творчість Підмогильного[ред.]

Вітаю, будь ласа, не вносьте до вікіджерел тексти Валеріана Підмогильного, оскільки вон и захщені авторським правом (автор реабілітований у 1956, відповідно авторські права до 2027 року.)--Leonst 20:58, 10 травня 2010 (UTC)

Не знав. Гаразд--Terek 14:59, 12 травня 2010 (UTC)