Обговорення користувачки:JTs

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Населені пункти, одиниці[ред.]

Вітання! Населенні пункти, адміністративні одиниці тощо підпадають під проєкт населених пунктів та збору тематичних джерел. Так само роблять й інші Вікіджерела. Прохання не ставити шаблон на вилучення. --Arxivist (обговорення) 20:58, 2 лютого 2020 (UTC)

@Arxivist:, окей який сенс тоді в пустій сторінці? --JTs (обговорення) 21:00, 2 лютого 2020 (UTC)
Щоб не загубити. На неї вже посилаються вікіджерела.--Arxivist (обговорення) 21:04, 2 лютого 2020 (UTC)

Робочі моменти[ред.]

Ви не дивуйтесь втручанням у коригування сторінок простору, виправлення, адаптації, спрощення. Вразі чого — запитуйте. --Arxivist (обговорення) 21:34, 2 лютого 2020 (UTC)

я і не дивуюсь, так же й має бути=) у мене прохання щодо ось чого:
  1. категорію би Хмильового нормально зробити (бо їх дві) і я не знаю, яку підкатегоризацію в них необхідно робити;
  2. на мою думку, всі роботи з поміткою Джерело www.ukrcenter.com мають бути видалені, адже на сайті всі права захищені, не дивлячись на те, що твори у суспільному надбанні. Вони їх з книжок взяли, тож треба додавати ці книжки. (напр., Ревізор, Дорога й ластівка та інші.)--JTs (обговорення) 21:53, 2 лютого 2020 (UTC)
  1. З категоріями завжди складно, адже вони не зовсім уніфіковані .
  2. Сайт www.ukrcenter.com не може мати авторське право на твори, які є у СН. Це стосується і сканованих копій творів/робіт бібліотеками. Разом з тим, я не проти заміни сторінки вікіджерела з цього сайту на зв'язані сторінки з індексом. Адже тоді необхідна лише спокійна заміна сторінки, поки не розміщений оригінал (так робили з поезією І. Франка та інших). --Arxivist (обговорення) 08:03, 3 лютого 2020 (UTC)
@Arxivist: авторське право так не працює. Вони розмістили ті твори на власному ресурсі, який закопірайчений. Тобто, ukrcenter не може бути джерелом, навіть якщо ті тексти в суспільному надбанні, поки вони не вкажуть на сайті зворотнє (а от звiдси можна). Однак, вони звідкись взяли ці твори, а саме − з друкованих видань. Саме це і потрібно знайти. Вчора я познаходила різні видання збірника «Сині етюди». Я додала скан першої збірки (1923), а на ukrcenter викладена інша версія (я підозрюю, 1989 року), що має інший текст і більше робіт в книзі. Тому я не певна, що можна її додавати, адже я впевнена, що при внесенні корективів і доповнення збірника іншими творами у видавництва виникають авторські права.
а щодо категорій, то давай уніфікувати) --JTs (обговорення) 21:45, 3 лютого 2020 (UTC)
Варто дивитись на авторське право автора та його дату публікації у першу чергу. Так деколи роблять Вікіджерела. Тобто, друга публікація може і в пізній час. Разом з тим перша публікація була значно раніше: приклад. І взагалі я за зв'язку з Індексом. ukrcenter — немає спадкових прав на Хвильового. Те що його залили звідти — це справа редакторів. Катастрофи чи явного порушення немає. Потрібен лише індекс щоб позбутися суцільного тексту.--Arxivist (обговорення) 07:38, 4 лютого 2020 (UTC)