Письменники Радянської України

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Письменники Радянської України (1928
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Письменники Радянської України (1928).djvu

сторінка

ПИСЬМЕННИКИ
РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ

АЛЬБОМ ПОРТРЕТІВ


ДЕРЖАВНЕ ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНИ

сторінка

Бібліографічний опис та шифри для бібліотечних каталогів на цю книгу вміщено в „Літописі Українського Друку“ та „Картковому репертуарі“ Української Книжкової Палати.Київськ. Окрліт № 01264.
Держтрест „Київ-Друк“,
1-ша фото-літо-друкарня.
Зам. № 2498—3000—1928.

сторінка

Упорядковуючи альбом портретів письменників Радянської України, редакція мала на меті подати портрети тільки письменників пореволюційного нашого десятиріччя, що працюють на терені УСРР — тих, що зросли під безпосереднім впливом Жовтня, і тих, що свою діяльність, хоч і раніш почату, безпосередньо з революційною добою звязали. У цих межах редакція спинялась вибором на письменниках, чий літературний доробок забезпечує вже авторові певне місце в нашому широкому літературному процесі.

Редакція.

сторінка

Борис Антоненко-Давидович

Микола Бажан

Степан Васильченко

Остап Вишня

Андрій Головко

Олесь Досвітній

Дмитро Загул

Михайло Івченко

Майк Йогансен

Яків Качура

Олександер Копиленко

Григорій Косинка

Григорій Косяченко

Іван Кулик

Микола Куліш

Аркадій Любченко

Іван Микитенко

Тодось Осьмачка

Петро Панч

Валеріян Підмогильний


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1928 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.