Письменники Радянської України

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Письменники Радянської України (1928
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Письменники Радянської України (1928).djvu

ПИСЬМЕННИКИ
РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ

АЛЬБОМ ПОРТРЕТІВ


ДЕРЖАВНЕ ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНИ

Бібліографічний опис та шифри для бібліотечних каталогів на цю книгу вміщено в „Літописі Українського Друку“ та „Картковому репертуарі“ Української Книжкової Палати.Київськ. Окрліт № 01264.
Держтрест „Київ-Друк“,
1-ша фото-літо-друкарня.
Зам. № 2498—3000—1928.

Упорядковуючи альбом портретів письменників Радянської України, редакція мала на меті подати портрети тільки письменників пореволюційного нашого десятиріччя, що працюють на терені УСРР — тих, що зросли під безпосереднім впливом Жовтня, і тих, що свою діяльність, хоч і раніш почату, безпосередньо з революційною добою звязали. У цих межах редакція спинялась вибором на письменниках, чий літературний доробок забезпечує вже авторові певне місце в нашому широкому літературному процесі.

Редакція.


Ціна 2 карб.Державне видавництво УСРР лого (1928).jpg
Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1928 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.