Перейти до вмісту

Письменники Радянської України

Матеріал з Вікіджерел
Письменники Радянської України
Київ: Державне видавництво України, 1928
Обкладинка
ПИСЬМЕННИКИ
РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ
 
АЛЬБОМ ПОРТРЕТІВ
 
ДЕРЖАВНЕ ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНИ

Бібліографічний опис та шифри для бібліотечних каталогів на цю книгу вміщено в „Літописі Українського Друку“ та „Картковому репертуарі“ Української Книжкової Палати.

 

Київськ. Окрліт № 01264. Держтрест „Київ-Друк“, 1-ша фото-літо-друкарня. Зам. № 2498—3000—1928.

Упорядковуючи альбом портретів письменників Радянської України, редакція мала на меті подати портрети тільки письменників пореволюційного нашого десятиріччя, що працюють на терені УСРР — тих, що зросли під безпосереднім впливом Жовтня, і тих, що свою діяльність, хоч і раніш почату, безпосередньо з революційною добою звязали. У цих межах редакція спинялась вибором на письменниках, чий літературний доробок забезпечує вже авторові певне місце в нашому широкому літературному процесі.

Редакція.


 
Ціна 2 карб.
 
 

Ця робота перебуває в суспільному надбанні в США, тому що вона була вперше опублікована за межами Сполучених Штатів (і не опубліковувалася в США впродовж 30 днів) і була вперше опублікована до 1989 без дотримання формальностей в області авторського права США (поновлення і/або повідомлення про авторське право), а також вона була в суспільному надбанні в її країні походження на дату URAA (1 січня 1996 для більшості країн).