ЗУРРСУУ/1925/1/15/Про зміни в адміністраційно-територіяльному поділі Київщини й Поділля

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

109. Про зміни в адміністраційно-територіяльному поділі Київщини й Поділля.

Змінюючи постанови ВУЦВК з 7-го березня 1923 року «Про адміністраційно-територіяльний поділ Київщини» (Зб. Уз. 1923 рік, ч. 18—19, арт. 309) і «Про адміністраційно-територіяльний поділ Поділля» (Зб. Уз. 1923 р., ч. 18—19, арт. 311), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Гоголівський район Київської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Гоголівську, Жордівську, Красилівську, Плосківську, Перегудську і Світильнівську до складу Семиполківського району тої самої округи;

б) Дударківську і Требухівську до складу Броварського району тої самої округи;

в) Нестерівську до складу Боришпільського району тої самої округи.

2. Шамраївський район Білоцерківської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Шамраївську, Безпечну, Букинську, Дулицьку, Рогозну, Таборську, Чубинецьку й Руданську до складу Половецького району тої самої округи;

б) Велико-Єрчівську, Мало-Єрчівську й Золотушинську до складу Сквирського району тої самої округи;

в) село Строков до складу Попелянського району тої самої округи;

г) село Дунайку до складу Триліського району тої самої округи.

3. Завадівський район, Шевченківської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Завадівську й Мліївську до складу Корсунського району тої самої округи;

б) Драбівську й Старосільську до складу Білозерського району тої самої округи.

4. Таллянський район Уманської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Таллянську, Касенівську, Вишнопольську й Легезинівську до складу Бабанського району тої самої округи;

б) Білашківську, Гордощівську, Зеленківську, Лащівську і Мошурівську до складу Тальнівського району тої самої округи;

в) Поташську, Рогинську й Романівську до складу Маньківського району тої самої округи.

5. Білозерський район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Вергунську, Дубіївську і Степанківську до складу Черкаського району тої самої округи;

б) Білозерську й Хацкинську до складу Смілянського району тої самої округи.

6. Трушівський район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради: а) Боровицьку, Топилівську, Трушівську й Худоліївську до складу Головківського району тої самої округи;

б) Мордванську до складу Чигиринського району тої самої округи.

7. Лісківський район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Лісківську, Думанецьку, Цесарську, Ломоватську, Нечаївську й Худяківську до складу Черкаського району тої самої округи;

б) Сагунівську й Чернявську до складу Головківського району тої самої округи.

8. Прусязький район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Михайлівську (Прусязьку), Жаботинську, Лозачевківську, Райгородську і Флеорківську до складу Камінського району тої самої округи;

б) Березняцьку й Плескачівську до складу Смілянського району тої самої округи;

в) Куликівську, Чубіївську до складу Головківського району тої самої округи.

9. Триліський район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Цвітнянську до складу Чигиринського району тої самої округи;

б) Високо-Верещацьку, Нижнє-Верещацьку, Ново-Осоцьку, Сонівську, Староосоцьку, Триліську і Янівську до складу Олександрівського району тої самої округи.

10. Телепинський район Черкаської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Високо- й Нижнє-Оситнязьку, Капітанівську, Пастирську, Писарівську, Рейментарівську й Тишківську до складу Златопольського району тої самої округи;

б) Баландинівську, Вербівську, Коханівську, Телепинську, Ульяницьку і Росоховатську до складу Камінського району тої самої округи.

11. Степанецький район Шевченківської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Степанецьку, Бабицьку, Горобіївську, Копіїватську, Луцьку, Межиріцьку, Пилявську, Велико-Ржавецьку, Попівську й Мало-Степанську до складу Таганцького району тої самої округи;

б) Кононцьку, Пекарську, Синявську, Хмельнянську і Яблунівську до складу Канівського району тої самої округи.

12. Перечислити с. с. Пархомівку, Талалівку, Хрінівку Оратівського району Уманської округи до складу Дашівського району Гайсинської округи на Поділлі.

13. Перечислити с. с. Яблунівку і Чорногородку з Чорногородською фермою Фастівського району Білоцерківської округи до складу Бишевського району Київської округи.

14. Перечислити Деремезнівську, Перегонівську і Яцківську сільради Узинського району Білоцерківської округи до складу Германівського району, Київської округи.

15. Перечислити Григорївську, Пещальницьку, Почанцинську й Чернишевську сільради Канівського району Шевченківської округи, до складу Македонського району, Київської округи.

16. Перечислити с. Горошково з хут. Карпова-Долина, лісовою сторожкою і залізничу будку Жашківського району Уманської округи до складу П'ятигірського району Білоцерківської округи.

17. Перечислити село Кердани Кошеватського району Шевченківської округи до складу Таращанського району Білоцерківської округи.

18. Перечислити Беседківську, Гайсихинську, Красилівську, Попружківську і Станиславчицьку сільради Виноградського району Шевченківської округи до складу Ставищанського району Білоцерківської округи.

19. Перечислити Довголівську і Збаржівську сільради Тетіївського району Білоцерківської округи до складу Дзюнківського району Бердичівської округи.

20. Перечислити с. Кривошіїнці Ружинського району Бердичівської округи до складу Сквирського району Білоцерківської округи.

21. Перечислити Осичнівську й Рожичнівську сільради Плиськівського району Бердичівської округи до складу Оратівського району Уманської округи.

22. Перечислити с. Нагірно-Глинне Виноградського району Шевченківської округи до складу Букинського району Уманської округи.

23. Перечислити Сологубівську сіль­раду Іллінецького району Бердичівської округи до складу Оратівського району Уманської округи.

24. Перечислити Даньківську, Дубровицьку й Паріївську сільради Оратівського району Уманської округи до складу Іллінецького району Бердичівської округи.

25. Перечислити с. Королівку Виноградського району Шевченківської округи до складу Жашківського району Уманської округи.

26. Перечислити Неморізьку, Озерянську й Стебнівську сільради Вільховецького району Уманської округи до складу Звенигородського району Шевченківської округи.

27. Перечислити с. с. Сулимівку, Малі Стайки, Сезенків і х. Сулимівський, Боришпільського району, Київ­ської округи до складу Баришівського району тої самої округи.

28. Перечислити Велико-Олександрівську, Гнідинську й Вишенську сільради Броварського району до складу Боришпільського району тої самої округи.

29. Перечислити с. Мартусівку з с. Новоселівкою і х. Рівний Рогозівського району Київської округи до складу Боришпільського району тої самої округи.

30. Перечислити с. Рудню-Шибенську, Гостомільського району, Київ­ської округи до складу Бороднянського району тої самої округи.

31. Перечислити с. Крушинку Будаївського району Київської округи до складу Васильківського району тої самої округи.

32. Перечислити х. Березівку Будаївського району Київської округи до складу Макарівського району тої самої округи.

33. Перечислити с. Мар'ївку з х. Іванівкою, Миколаївкою і х. Кисилі Кагарлицького району Київської округи до складу Германівського району тої самої округи.

34. Перечислити Буртянську й Очеретнянську сільради Македонського району, Київської округи до складу Кагарлицького району тої самої округи.

35. Перечислити с. Борки Гостомільського району Київської округи до складу Димерського району тої самої округи.

36. Перечислити Велико-Прицьківську, Демовщинську, Кадімську і Півцівську сільради Македонського району Київської округи до складу Ржищівського району, тої самої округи.

37. Перечислити с. Липовий Ріг Ржищівського району, Київської округи до складу Македонського району тої самої округи.

38. Перечислити с. Витачів Ржищівського району Київської округи до складу Обухівського району, тої самої округи.

39. Перечислити Гусинцинську, Кальнівську й Яшницьку сільради Рогозівського району Київської округи до складу Ржищівського району тої самої округи.

40. Перечислити с. Мало-Половецьке й с. Яхці з х. х. Софіївкою й Треліське Половецького району Білоцерківської округи до складу Триліського району тої самої округи.

41. Перечислити с. с. Зрайки і Бродок Тетіївського району Білоцерківської округи до складу Володарського району тої самої округи.

42. Перечислити Казимирівську, Матвіїхівську й Ожегівську сільради Ставищанського району Білоцерківської округи до складу Володарського району, тої самої округи.

43. Перечислити Біліївську, Гайворонську й Петрашівську сільради Сквирського району Білоцерківської округи до складу Володарського району тої самої округи.

44. Перечислити с. Степанівку Узинського району Білоцерківської округи до складу Гребінківського району тої самої округи.

45. Перечислити с. Малу Сквирку Володарського району Білоцерківської округи до складу Єзернівського району тої самої округи.

46. Перечислити Дідовщінську й Томашківську сільради Корнинського району, Білоцерківської округи до складу Фастівського району тої самої округи.

47. Перечислити с. Міньківці й с. Соколів-Брід Попелянського району Білоцерківської округи до складу Сквирського району тої самої округи.

48. Перечислити с. Жидівці Триліського району Білоцерківської округи до складу Попелянського району тої самої округи.

49. Перечислити с. Острийки Ракитянського району Білоцерківської округи до складу Узинського району тої самої округи.

50. Перечислити с. СоліхуРакитянського району, Білоцерківської округи до складу Таращанського району тої самої округи.

51. Перечислити Волицьку й Дмитріївську сільради Фастівського району Білоцерківської округи до складу Триліського району тої самої округи.

52. Перечислити с. Велику Радзивилівку з залізн. ст. Вернигород Бровківського району Бердичівської округи до складу Білопільського району тої самої округи.

53. Перечислити Блажіївську й Дубово-Мехеринецьку сільради Казатинського району Бердичівської округи до складу Білилівського району тої самої округи.

54. Перечислити Степанківську й Кулішівську сільради Біліловського району Бердичівської округи до складу Погребищінського району тої самої округи.

55. Перечислити Бартошівську й Кожанську сільради Іллінського району Бердичівської округи до складу Плисківського району тої самої округи.

56. Перечислити Жорнішанську, Ормянківську й Якубівську сільради Липовецького району Бердичівської округи до складу Іллінецького району тої самої округи.

57. Перечислити Довжанську й Очеретнянську сільради Липовецького району Бердичівської округи до складу Плисківського району тої самої округи.

58. Перечислити с. Ротмістрівку Липовецького району Бердичівської округи до складу Самогородецького району тої самої округи.

59. Перечислити Васильківську, Малинківську й Спичинецьку сільради Самогородецького району Бердичівської округи до складу Погребищінського району тої самої округи.

60. Перечислити с. Текліївку Підвисоцького району Уманської округи до складу Бабанського району тої самої округи.

61. Перечислити Невелівську, Островецьку й Рогівську сільради Бабанського району Уманської округи до складу Підвисоцького району тої самої округи.

62. Перечислити Беринцьку й Чорнокаменську сільради Тальнівського району Уманської округи до складу Букинського району тої самої округи.

63. Перечислити Березівську й Попівську сільради Манківського району, Уманської округи до складу Букинського району тої самої округи.

64. Перечислити Бузівську, Житнинську, Вільшанську й Сабадазьку сільради Цибулівського району Уманської округи до складу Жашківського району тої самої округи.

65. Перечислити Молодецьку, Подібнівську й Помойниківську сільради, Уманського району тої самої округи, до складу Маньківського району тої самої округи.

66. Перечислити Зубріську, Канільску й Юстингородську сільради, Манастирищенського району Уманської округи до складу Цибулівського району, тої самої округи.

67. Перечислити с. Малу-Севастіянівку Манастирищенського району Уманської округи до складу Орадівського району тої самої округи.

68. Перечислити с. Ступки Оратівського району Уманської округи до складу Тальнівського району тої самої округи.

69. Перечислити Чеснопольську сільраду Підвисоцького району Уманської округи до складу Тальнівського району тої самої округи.

70. Перечислити Синицьку й Томашівську сільради Орадівського району Уманської округи до складу Уманського району тої самої округи.

71. Перечислити с. Владиславку з залізн. ст. і хут. Миронівкою Богуславського району Шевченківської округи до складу Миронівського району тої самої округи.

72. Перечислити с. Юхни й Баші Миронівського району Шевченківської округи до складу Богуславського району тої самої округи.

73. Перечислити Веєвецьку й Дубенецьку сільради Медвінського району Шевченківської округи до складу Богуславського району тої самої округи.

74. Перечислити м. В'язовок з передмістями Розкошівкою й Крячківкою Шполянського району Шевченківської округи до складу Городищенківського району тої самої округи.

75. Перечислити Будищанську, Гнилецьку, Кирилівську, Майданівську, Моринецьку й Педіївську сільради Звенигородського району Шевченківської округи до складу Вільшанського району тої самої округи.

76. Перечислити с. Верещаки Звенигородського району Шевченківської округи до складу Лисянського району тої самої округи.

77. Перечислити Казацьку й Князьку сільради Вільшанського району Шевченківської округи до складу Звенигородського району тої самої округи.

78. Перечислити с. Чичиркозівку Мокро-Калигірського району Шевченківської округи до складу Звенигородського району тої самої округи.

79. Перечислити Гарбузинську, Корнилівську, Нетербську, Сахнівську й Сотницьку сільради Таганцького району Шевченківської округи до складу Корсунського району тої самої округи.

80. Перечислити с. Квітки Шендерівського району Шевченківської округи до складу Корсунського району тої самої округи.

81. Перечислити Весело-Кутську, Федюківську й Кучківську сільради Кошеватського району Шевченківської округи до складу Виноградського району тої самої округи.

82. Перечислити Закутинську й Чаплинську сільради Кошеватського району Шевченківської округи до складу Медвенського району тої самої округи.

83. Перечислити Поберезьку й Щербаченецьку сільради Лисянського району Шевченківської округи до складу Шполянського[1] району тої самої округи.

84. Перечислити с. Каменіватку Мокро-Калигірського району Шевченківської округи до складу Шполянського району, тої самої округи.

85. Перечислити с. Лозоватку Вільшанського району Шевченківської округи до складу Шполянського району тої самої округи.

86. Перенести центр Семиполківського району, Київської округи з Семиполок до В.-Димарки, перейменувавши Семиполківський район на В.-Димарський.

87. Перенести центр Македонського району Київської округи з Македон до Ходорова, перейменувавши Македонський район на Ходорський.

88. Перенести центр Триліського району Білоцерківської округи з с. Триліси до Кожанки, перейменувавши Триліський район на Кожанський.

89. Перенести центр Бердичівського району Бердичівської округи з Бердичова до Махнівки, перейменувавши Бердичівський район на Махнівський.

90. Перенести центр Бровківського району Бердичівської округи з с. Бровки до м. Вчорайше, переменувавши Броківецький район на Вчорайшанский.

91. Перенести центр Вільховецького району Уманської округи з с. Вільхівця до м. Рижанівки, перейменувавши Вільховецький район на Рижанівський.

92. Перенести центр Орадівського району Уманської округи з с. Орадова до м. Верхнячку, перейменувавши Орадівський район на Верхняцький.

93. Перенести центр Головківського району Черкаської округи з с. Головківки до м. Медвідівки, перейменувавши Головківський район на Медвідівський.

94. Перенести центр Ротмістрівського району Черкаської округи з Ротмістрівки до Балаклеї, перейменувавши Ротмістрівський район на Балакліївський.

95. Перенести центр Білозерського району Шевченківської округи з с. Білозер'я до м. Мошни, перейменувавши Білозерівський район на Мошнянський

96. Перенести центр Шендерівського району Шевченківської округи з с. Шендерівки до м. Стеблів, перейменувавши Шендерівський район на Стеблівський.

Харків. 27 березня 1925 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Петровський.

Голова Ради Народніх Комісарів УСРР В. Чубар.

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету А. Буценко.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).
  1. в російській версії Медвенского