Рішення Борщівської міської ради від 19 серпня 2010 р. №2302

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Борщівської міської ради від 19 серпня 2010 р. №2302 Про затвердження Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Борщева" (2010
Борщівська міська рада
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
Борщівська міська рада
П'яте скликання
Тридцять третя сесія
РІШЕННЯ

від 19.08.2010 року №2302

Про затвердження Положення про
присвоєння звання „Почесний громадянин
міста Борщева”

Відповідно до етапі 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення мешканців міста Борщева, громадян України та інших країн за видатні особисті заслуги перед територіальною громадою міста Борщева, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Міський голова

І.С.Башняк

Додаток
до рішення міської ради
від 19.08.2010 №2302

ПОЛОЖЕННЯ
про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева»

1. Загальні положення

1.1. Звання «Почесний громадянин міста Борщева» (надалі Звання) присвоюється мешканцям міста Борщева, громадянам України та інших країн за значний внесок в соціальний, економічний та культурний розвиток міста: за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва; за громадську та благодійну діяльність.

1.2. Звання присвоюється рішенням Борщівської міської ради.

1.3. Присвоєння Звання не проводиться посмертно.

1.4. Почесних громадян міста Борщева записують до «Книги почесних громадян міста Борщева» в хронологічному порядку, яка ведеться в одному екземплярі та зберігається в міській раді.

2. Порядок представлення до присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева»

2.1. Право висування кандидатур на присвоєння Звання належить:

- міському голові;

- секретарю міської ради;

- постійним комісіям міської ради;

- трудовим колективам підприємств, установ, організацій міста (не залежно від форм їх власності);

- громадським організаціям, профспілкам, творчим спілкам.

3. Порядок присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева»

3.1. Конкурс на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева» проводиться один раз на рік перед відзначенням Дня міста.

3.2. Рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева» приймається міською радою більшістю депутатів від загального складу ради.

3.3. Попередній висновок про присвоєння цього звання приймається на закритих засіданнях постійних комісій і виноситься на розгляд ради в разі підтримки більшості комісій.

3.4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борщева» робиться офіційне повідомлення у засобах масової інформації, засновником яких є міська рада.

Секретар міської ради

О.Я.Кленак

Див. також[ред.]

Джерела[ред.]

  • Рішення Борщівської міської ради від 19 серпня 2010 р. №2302 Про затвердження Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Борщева"


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).