Сторінка:Є. І. Мілославський. Транспорт України в завершальному році п’ятирічки. 1932.pdf/33

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана
ВИСНОВКИ

Порівняння розмірів фактичних асиґновань на залізничний транспорт за перші три роки п'ятирічки та накреслюваних на 1932 рік з тими, що було визначено в основному варіянті п'ятирічного пляну, приводить до таких показників.

Загальний розмір капітальних вкладень на період 1928/29–1931 р. р. досяг, як було обчислено попереду 449,0 млн. крб. або 59% від п'ятирічного пляну. В той самий час вантажооборот залізниць визначив первісні плянові побудови на 2 роки.

Тим то накреслені на 1932 рік капітальні роботи, що передбачають не тільки розвиток основних транспортових робіт, але і їх технічну реконструкцію, має бути освоєно повною мірою.

Поряд реконструкції злагод, потрібне дальше піднесення використання внутрішніх транспортових ресурсів.

Крім того, слід відзначити, що хоча за останні роки відповідно із вказівками партії та уряду, на залізничному транспорті застосовується нові методи роботи (спарована їзда, поновлення обміну ваґонів, знищення зрівнялівки в оплаті праці, залучення широких мас залізничників до плянової роботи тощо), потрібні все ж рішуче зміцнення цих нових метод роботи та нешадна боротьба з рецидивами роботи „по старому“.

Поряд цього слід приділити особливу увагу: 1. проблемі кадрів, 2. питанням постачання, 3. районуванню мережі залізниць на основах, що забезпечують фактичну можливість керівництва роботою окремих дільниць мережі та вузлів.

НОВЕ ЗАЛІЗНИЧНЕ БУДІВНИЦТВО

Нове залізничне будівництво в 1932 р. в основному має закінчити розпочате раніше будівництво залізничних колій та приступити до спорудження нових колій на зв'язках Донбасу з Кривим Рогом та Москвою, а також тих, що їх народнє-госпо-