Сторінка:Історія міст і сіл Української РСР. Луганська область.djvu/680

Матеріал з Вікіджерел
Сталася проблема з вичиткою цієї сторінки

група товариства «Знання», Ради робітничої честі, народні контролери, добровільна народна дружина, товариські суди. В життя і побут шахтарів входять нові радянські обряди: урочиста реєстрація молодих і новонароджених, вручення паспортів шістнадцятирічним громадянам міста. На громадських засадах створені лекторські групи, агітколективи. На найбільшій шахті № 10 ім. Артема видається багатотиражна газета «Артемовец».

В житті міста велику роль відіграє Рада депутатів трудящих. Вона складається з 66 депутатів, серед яких 28 жінок. Обранці гірницького Артемівська — передовики і новатори виробництва, інженерно-технічні працівники, вчителі і лікарі — займаються питаннями господарського і культурного будівництва молодого міста.

За п’ятирічку понад 500 робітничих сімей одержать впорядковані квартири. В місті буде споруджено новий ставок з водним дзеркалом в 4 га, де буде збудовано водну станцію та пляж. В місті передбачено висадити тисячі фруктових і декоративних дерев. Будуть збудовані дві ніколи на 1700 місць, що дасть можливість проводити заняття в одну зміну.

Трудящі гірницького Артемівська, як і весь радянський народ, самовідданою працею зміцнюють могутність Радянської Вітчизни, вносять свій гідний вклад у будівництво комунізму.

М. Є. СИТКІН, Ф. Я. ШИСТЕР.