ського гуртка належали іце Володимир Постригам, Меланія Кучерська-Заставна, Зубиківна, Гринкевичівна (дочка Онуфрія Гринкевича), Геня Кучер та інші.
7. Секція "Відродження”. Головою тієї секції була Марійка Руда-Солонинка. Члени секції писали і читали реферати про шкідливість алькоголю та тютюну для здоров’я. Ця секція була одною з клітин головного Т-ва ’’Відродження” у Львові.
8. Спортова Секція. Одною з останніх секцій, що її основано в 1934 р., була спортова секція. Ентузіястами тієї секції і зокрема КЛК (’’Карпатсько-Лещатарського Клюбу”) були: мґр. Зенон Скородень, Роман Лукасевич, інж. Омелян Брикович, Ростислав Омецінський, Роман Мельничук та інші. Члени секції придбали ’’лещатарське” (лижварське) спорядження і в кожну пригожу зимову погоду вибиралися до Гаїв Великих, де був добрий терен до з’їздів. До цього гуртка ’’лещатарів” пристали також наші товаришки-спортсменки, які полюбили цей зимовий спорт. Крім цього, ходили члени також ковзатись на майдан ’’Сокола” або на став, який часом замерзав грубою верствою льоду. Деякі члени ’’Молодої Громади” належали до спортового Т-ва ’’Поділля”. До грачів ’’Поділля” належали Ярослав Климовський, Тройнар, Зенон Юрчинський, Степан Фарміґа, Олійник, Змрочок, Рудий та інші. Члени секції належали також до ’’Сокола”, в якому створено окремий студентський відділ. Таким чином члени ’’Молодої Громади” плекали не лише культуру духу, але також і тіла, згідно з гаслом: ”у здоровому тілі здорова душа”.
9. Чоловічий хор. Інж. Богдан Філіннський зорганізував чоловічий хор, що його диригентом був спершу Володимир Менцінський, а опісля Володимир Майківський. Цей хор виступав на концертах, національних святах та інших починаннях. На Різдвяні свята хор ’’Молодої Громади”, поділившись на 2-3 групи, ходив колядувати на ’’Рідну Школу”, ’’Просвіту”, ’’політичних в’язнів” та інші цілі.
Другим з черги головою ’’Молодої Громади” був д-р мед. Тадей Сай. Він пізніше, після повороту із Сибіру, був керівником туберкулічної клініки в Тернополі. Помер в 1972 р. в Тернополі. Третім головою був д-р мед. Ярослав Кучерський, що опісля був лікарем у Надвірній, його розстріляло гестапо в Станиславові як закладника в 1943 р. З черги очолювали ’’Молоду Громаду” інж. Богдан Філінський (двічі), мґр. Богдан