Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/293

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Організувати роздрібну торгівлю лісоматеріалами, залізом, цвяхами, цеглою, віконним склом, москательними товарами та іншими будівельно-ремонтними матеріалами.

Забезпечити в кожному районі УРСР продаж через сітку споживчої кооперації будівельних матеріалів для потреб сільського і колгоспного будівництва.

Для поліпшення постачання населенню міст свіжих овочів із закритого грунту широко розвинути тепличне господарство; збудувати в Києві парниковий комбінат площею 2 гектари під склом; збільшити переробку і сушіння овочів у системі Міністерства торгівлі і споживчої кооперації.

Збудувати 10 лісотарних заводів і розширити сітку майстерень по виробництву і ремонту тари, забезпечивши доведення випуску підприємствами Міністерства торгівлі УРСР і споживчої кооперації до 715 тис. бочкоцентнерів та ящикової тари до 38 тис. кубометрів.

Забезпечити дальший розвиток колгоспної торгівлі; відбудувати і розширити сітку колгоспних ринків; організувати широкий продаж на ринках промислових товарів селянського попиту, поліпшити благоустрій колгоспних ринків та організувати заїзди в районних центрах.

Забезпечити дальше поліпшення громадського харчування, розширення в містах, районних центрах і великих населених пунктах сітки чайних, ресторанів, дієтичних їдалень.

ДОРУЧИТИ РАДІ МІНІСТРІВ УРСР:

а) розглянути і затвердити п'ятирічні господарські плани по окремих міністерствах і відомствах УРСР на основі прийнятого п'ятирічного плану відбудови й розвитку народного господарства УРСР;

б) організувати систематичну перевірку виконання п'ятирічного плану відбудови й розвитку народного господарства УРСР;

в) забезпечити всебічне залучення робітників, селян та інтелігенції до справи здійснення п'ятирічного плану на основі соціалістичного змагання з тим, щоб не тільки виконати, але й перевиконати п'ятирічний план відбудови й розвитку народного господарства.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
28 серпня 1946 р.