Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/307

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Пролетарі всіх країн, єднайтеся!

зліва
ВІДОМОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ
УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ


№ 11

№ 11

30 листопада 1947 р.
ПОСТАНОВА
Президії Верховної Ради УРСР
про виконання Указу Президії Верховної Ради Союзу РСР від 8 липня 1944 року «Про збільшення державної допомоги вагітним жінкам, багатодітним і одиноким матерям, посилення охорони материнства і дитинства, заснування ордена «Материнська слава» і медалі «Медаль материнства»

Заслухавши і обговоривши доповіді Міністра Фінансів УРСР тов. Г. Л. Сахновського, Міністра Охорони здоров'я УРСР тов. І. П. Кононенка, Міністра Торгівлі УРСР тов. І. Т. Дрофи і заступника Міністра Освіти УРСР тов. О. М. Філіпова про виконання Указу Президії Верховної Ради Союзу РСР від 8 липня 1944 року, Президія Верховної Ради Української РСР відмічає, що внаслідок установленого Указом нового порядку виплати державної допомоги багатодітним і одиноким матерям по Українській РСР значно збільшилась кількість матерів, які одержують матеріальну допомогу, а також збільшився і сам розмір державної допомоги, яку одержують багатодітні й одинокі матері.

Так, за два роки, що минули з часу видання Указу, по Українській РСР призначена державна допомога 451.095 багатодітним і одиноким матерям і видано за цей час державної допомоги на суму 660,3 мільйона карбованців.

Внаслідок виконання Указу значно поліпшена справа охорони материнства і дитинства.

За цей час по Українській РСР відкрито нових 592 дитячих й жіночих консультацій, кількість місць по лікарнях і пологових будинках зросла на 8.368 ліжок. Кількість місць у дитячих яслах збільшилась на 43.875, у будинках дитини — на 2.910 місць, у дитячих садках на 26.000 місць і в дитячих будинках на 35.000 місць.