Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/311

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про ліквідацію Джуринської Другої сільської Ради, Джуринського району, Жабокрицької і Городківської національних сільських Рад, Крижопільського району і Ольгопільської національної сільської Ради, Ольгопільського району, Вінницької області

Ліквідувати Джуринську Другу сільську Раду, Джуринського району, включивши її територію до складу Джуринської Першої сільської Ради, яку надалі іменувати — Джуринська.

Ліквідувати Жабокрицьку національну сільську Раду, включивши її територію до складу Жабокрицької сільської Ради, Крижопільського району.

Ліквідувати Городківську національну сільську Раду, включивши її територію до складу Городківської сільської Ради, Крижопільського району.

Ліквідувати Ольгопільську національну сільську Раду, включивши її територію до складу Ольгопільської сільської Ради, Ольгопільського району.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ

7 вересня 1946 р.


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про збереження історичних найменувань та уточнення і впорядкування існуючих назв населених пунктів і районів Волинської області

З метою збереження історичних найменувань та уточнення і впорядкування існуючих назв населених пунктів і районів Волинської області надалі іменувати:

Мацеївський район, відповідно до назви його центру, іменувати Луківський.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ

7 вересня 1946 р.