Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/310

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


по забезпеченню матерів встановленими комплектами білизни для новонароджених дітей.

Відмічаючи, що по Українській РСР нагороджено лише біля 43 % багатодітних матерів, які мають право на одержання відповідних орденів та медалей і що виконкоми обласних, районних і міських Рад депутатів трудящих надзвичайно повільно оформляють документи і представляють багатодітних матерів до нагороди орденами і медалями, а також недозволенно зволікають вручення орденів та медалей уже нагородженим матерям, Президія Верховної Ради Української РСР зобов'язує виконкоми обласних, районних і міських Рад депутатів трудящих прискорити підготовку документів, своєчасний розгляд їх та представлення Президії Верховної Ради Української РСР до нагороди багатодітних матерів орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства», а також забезпечити своєчасне вручення орденів та медалей нагородженим матерям.

Президія Верховної Ради Української РСР зобов'язує виконкоми обласних, районних і міських Рад депутатів трудящих на протязі жовтня місяця б. р. заслухати на своїх засіданнях доповіді про хід призначення і виплати державної допомоги багатодітним матерям, про представлення багатодітних матерів до нагород встановленими орденами та медалями, про виконання заходів по розширенню мережі дитячих закладів, поліпшення медичного та побутового обслуговування матерів і дітей, вжити конкретних заходів до повного виконання накреслених Указом міроприємств і до 15 жовтня б. р. виконкомам обласних Рад депутатів трудящих надіслати до Президії Верховної Ради Української РСР повний звіт про виконання цієї постанови.

Вважати за необхідне до початку грудня б. р. заслухати на Президії Верховної Ради доповіді окремих міністерств та виконкомів обласних Рад депутатів трудящих про виконання ними міроприємств, передбачених Указом Президії Верховної Ради СРСР від 8 липня 1944 року.

Президія доручає Секретаріату Президії Верховної Ради Української РСР разом з доповідачами опрацювати пропозиції, які надійшли від міністерств та під час обговорення цього питання на Президії, і передати їх на вирішення Ради Міністрів Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ

31 серпня 1946 р.