Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/332

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ки, Слов'яносербський район і підпорядковані Кадіївській міській Раді Краснодільська, Криворізька і Петроградо-Донецька селищні Ради і Голубіївська сільська Рада.

83. Ворошиловська міська виборча округа (центр — м. Ворошиловськ). м.м. Ворошиловськ, Паризька Комуна і від Ворошиловського району Артемівська селищна Рада.

84. Ворошиловська сільська виборча округа (центр — м. Ворошиловськ). Ворошиловський район, за винятком Артемівської селищної Ради, і від Іванівського району селищні Ради: Краснокутська, Петрово-Красносільська, Штерівська, Штерівського заводу імені Петровського і сільські Ради: Мало-Миколаївська, Микитівська, Федорівська і Хващівська.

85. Краснолуцька виборча округа (центр — м. Красний Луч) м. Красний Луч і від Іванівського району селищні Ради: Іванівська, Ново-Павлівська, Софіївська, Хрустальненська, Шахти № 5-біс, Шахти № 7/8, Штергресівська і сільські Ради: Журавлівська і Іванівська.

86. Боково-Антрацитівська виборча округа (центр — м. Боково-Антрацит). Райони: Боково-Антрацитівський і від Ровеньківського — селищні Ради: Казабело-Алмазнянська, Кам'янецька, Пролетарська і сільські Ради: Благівська, Бобриківська, Вишньо-Греківська, Дяківська, Картушинська, Ново-Краснівська, Оріхівська, Рафайлівська і Ребриківська.

87. Ровеньківська виборча округа (центр — м. Ровеньки). Райони: Свердловський і від Ровеньківського — м. Ровеньки, селищні Ради: Дзержинська, Нагольно-Тарасівська, Ново-Дар'ївська і сільські Ради: ВеликоКам'янська, Верхньо-Тузлівська, Дар'ївська, Мечеткинська, Ново-Боровицька і Розо-Люксембургська.

88. Магдалинівська виборча округа (центр — с. Магдалинівка). Райони: Магдалинівський, Котовський і Царичанський.

89. Новомосковська виборча округа (центр — м. Новомосковськ). м. Новомосковськ і райони: Новомосковський і Перещепинський.

90. Павлоградська виборча округа (центр — м. Павлоград). м. Павлоград і райони: Павлоградський і Юр'ївський.

91. Петропавлівська виборча округа (центр — с. Петропавлівка). Райони: Петропавлівський і Межівський.

92. Васильківська виборча округа (центр — с. Васильківка). Райони: Васильківський і Покровський.