Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/333

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


93. Синельниківська виборча округа (центр — м. Синельникове). Райони: Синельниківський і від Дніпропетровського — селищні Ради: Карло-Марксівська, Одинківська, Червоноармійська і сільські Ради: Любимівська, Олександрівська і Чапельська.

94. Верхньодніпровська виборча округа (центр — с-ще Верхньодніпровськ). Райони: Верхньодніпровський, Лихівський і Щорсівський.

95. Дніпродзержинська-Сталінська виборча округа (центр — м. Дніпродзержинськ). Райони м. Дніпродзержинська: Сталінський і Дніпровський.

96. Дніпродзержинська сільська виборча округа (центр — м. Дніпродзержинськ). Баглійський район м. Дніпродзержинська і Криничанський район.

97. Дніпропетровська-Ленінська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Ленінський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Сухачівська і Таромська селищні Ради і Попово-Балківська сільська Рада.

98. Дніпропетровська-Кіровська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Кіровський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Лоцмано-Кам'янська селищна Рада і Волоська, Дніпровська, Ново-Олександрівська, Селецька, Старокодаківська і Сурсько-Покровська сільські Ради.

99. Дніпропетровська-Червоногвардійська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ) Червоногвардійський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Краснопільська селищна Рада, Ново-Миколаївська і Сурсько-Литовська сільські Ради.

100. Дніпропетровська-Жовтнева виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Жовтневий район м. Дніпропетровська, за винятком території в межах — парна сторона Московської вулиці і від річки Дніпро до проспекту Карла Маркса, парна сторона проспекту Карла Маркса від Московської до Дзержинської вулиці, Дзержинська вулиця від проспекту Карла Маркса до Нової вулиці. Нова вулиця від Дзержинської вулиці до річки Дніпро.

101. Амур-Нижньодніпровська міська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Райони м. Дніпропетровська: Амур-Нижньодніпровський, за винятком пригородів Амур-Піски і Амур-Чорнозем; від Жовтневого району територія в межах — парна сторона Московської вулиці від річки Дніпро до проспекту Карла Маркса, парна сторона проспекту Карла Маркса він Московської до Дзержинської вулиці, Дзержинська вулиця від проспекту Карла Маркса до Нової вулиці, Нова вулиця від Дзержинської вулиці до річки Дніпро.