Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/334

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


102. Амур-Нижньодніпровська сільська виборча округа {центр — м. Дніпропетровськ). Від Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська пригороди Амур-Піски і Амур-Чорнозем, Петриківський район і від Дніпропетровського району селищні Ради: Кіровська, Підгородненська, Фрунзенська і сільські Ради: Ворошиловська і Самарійська.

103. П'ятихатська виборча округа (центр — м. П’ятихатки). Райони: П’ятихатський і від Криворізького — сільські Ради: Недайводська і Петриківська; від Жовтневого району м. Кривий Ріг; с. Веселі Терни, селище рудників — Перше Травня, Леніна, Червоногвардієць, Бурі Вуглі і селище радгоспів «Червоний Забійщик» і «Веселі Терни».

104. Криворізька-Центральноміська виборча округа (центр — м. Кривий Ріг). Райони м. Кривий Ріг: Центральноміський і від Жовтневого — селища рудників: Карла Лібкнехта, Більшовик, Комінтерн, Фрунзе, Кагановича і селище КРЕС; від Криворізького району сільські Ради: Глеюватська, Кіровська, Лозоватська, Ново-Іванівська, Ново- Лозоватська, Софієво-Гейківська, Тернуватська, Христофорівська і Чкаловська.

105. Криворізька-Дзержинська виборча округа (центр — м. Кривий Ріг). Дзержинський район м. Кривий Ріг і від Криворізького району сільські Ради: Веселівська, Зеленобалківська, Зеленопільська, Златоустівська, Ленінська, Ново-Житомирська, Новозорянська, Ново-Криворізька, Ново-Українська, Олександродарська, Шевченківська і Широківська.

106. Широківська виборча округа (центр — с-ще Широке). Райони: Широківський і Апостолівський.

107. Марганцівська виборча округа (центр — м. Марганець). м. Марганець з пригородами і райони: Софіївський і Сталінський.

108. Нікопольська виборча округа (центр — м. Нікополь). м. Нікополь і Нікопольський район.

109. Солонянська виборча округа (центр — с. Солоне). Райони: Солонянський, Ново-Покровський і Томаківський.


Дрогобицька область


110. Добромильська виборча округа (центр — м. Добромиль) Райони: Добромильський, Нижанковицький, Медиківський і Хирівський.

111. Мостиська виборча округа (центр — м. Мостиська). Райони: Мостиський, Судово-Вишнянський і Крукеницький.

112. Самбірська виборча округа (центр — м. Самбір). м. Самбір і райони: Самбірський і Старосамбірський.