Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/348

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


339. Золочівська виборча округа (центр — с-ще Золочів). Райони: Золочівський і від Дергачівського — селищні Ради: Дергачівська, Козачолопанська, Малоданилівська, Полівська, Прудянська і сільські Ради: Безруківська, Замірчанська, Русько-Лозівська, Слатинівська, Феськівська і Черкасько-Лозівська.

340. Харківська сільська виборча округа (центр — м. Харків). Від Харківського району: м.м. Люботин і Мерефа з сільською територією, селищні Ради: Берегівська, Будянська, Коротичанська, Пісочинська і сільські Ради: Манченківська, Утківська і Яковівська; від Дергачівського району — селищні Ради: Вільшанська, Гаврилівська, Пересічанська, Солоницівська і сільські Ради: Дворічно-Кутянська, Куряжанська, Подвірська і Протопопівська.

341. Харківська-Липецька виборча округа (центр — м. Харків). Райони: Липецький і від Харківського — селищні Ради: Бабаївська, Безлюдівська, Васищівська, Височанська, Жихирська, Комарівська, Південна, Покотилівська, Роганська, Хорошівська і сільські Ради: Великоданилівська, Кулиничівська, Лизогубівська, Пономаренківська, Ржавецька, Сороківська і Циркунівська.

342. Харківська-Ленінська виборча округа (центр — м. Харків). Частина Ленінського району м. Харкова в межах — від міської смуги в вершині річки Лопань, по річці Лопань до вулиці Свердлова, по парній стороні вулиці Свердлова до перетину з залізницею, по залізниці до Кузинського мосту, по парній стороні Кладбищенської вулиці і парній стороні Соціалістичної вулиці до лісу, по межі лісу, включаючи селища Красний Октябр і Леніна, Сортировку і Північний Пост до річки Лопань, по річці Лопань до перетину з міською смугою.

343. Харківська-Жовтнева виборча округа (центр — м. Харків). Частина Жовтневого району м. Харкова в межах — від Мар'їнського мосту по парній стороні Мар'їнської вулиці до вулиці Жовтневої революції, по парній стороні вулиці Жовтневої Революції до Основ'янського мосту, по річці Лопань до залізниці, вздовж залізниці до перетину з другою колією залізниці, від перетину вверх по залізниці до Свердловського путіпроводу, від Свердловського путіпроводу по непарній стороні вулиці Свердлова до Свердловського мосту, по річці Лопань до злиття з річкою Харків, по річці Харків до Мар'їнського мосту.

344. Харківська-Дзержинська виборча округа (центр — м. Харків). Дзержинський район м. Харкова.