Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/349

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


345. Харківська-Кагановичська виборча округа (центр м. Харків). Частина Кагановичського району м. Харкова в межах — від Горбатого мосту вверх по Журавлівських схилах до міської смуги, по новій міській смузі м. Харкова до Білгородського шосе, по Білгородському шосе і вулиці Карла Лібкнехта до проспекту імені Сталіна, по проспекту імені Сталіна до Харківського мосту, по річці Харків до Горбатого мосту, включаючи шкірзавод і хутори Ласківка і Шишківка.

346. Харківська-Сталінська виборча округа (центр — м. Харків). Райони м. Харкова: Сталінський і частина Кагановичського в межах — від Харківського мосту по непарній стороні проспекту імені Сталіна до Чугуївських кагатів, від Чугуївських кагатів, включаючи селище Немишля, до межі Орджонікідзевського району м. Харкова, включаючи Салтівські селища, УНДІМ, селища Кірова, Шевченка, радгоспу імені Будьонного, далі по річці Харків до шкірзаводу Кагановичського району і по Журавлівських схилах до Харківського мосту.

347. Харківська-Червонозаводська виборча округа (центр — м. Харків). Червонозаводський район м. Харкова.

348. Харківська-Орджонікідзевська виборча округа (центр— м. Харків). Райони м. Харкова: Орджонікідзевський і Комінтернівський.

349. Харківська-Червонобаварська виборча округа (центр — м. Харків). Райони м. Харкова: Червонобаварський і частина Жовтневого і Ленінського в межах — від Свердловського путіпроводу вниз по залізничній колії до річки Лопань, по річці Лопану і річці Уди до міської смуги м. Харкова, по міській смузі, включаючи хутір Залютин Яр, до Соціалістичної вулиці, по непарній стороні Соціалістичної вулиці і непарній стороні Кладбищенської вулиці до Кузинського мосту, від Кузинського мосту по залізничній колії до Свердловського путіпроводу.

350. Богодухівська виборча округа (центр — м. Богодухів) Богодухівський район.

351. Краснокутська виборча округа (центр — с-ще Краснокутськ). Райони: Краснокутський і Коломацький.

352. Валківська виборча округа (центр — м. Валки). Райони: Валківський і Нововодолазький.

353. Зміївська виборча округа (центр — с-ще Зміїв). Райони: Зміївський і Олексіївський.

354. Чугуївська виборча округа (центр — м. Чугуїв). Райони: Чугуївський і Печенізький.

355. Вовчанська виборча округа (центр — м. Вовчанськ). Райони: Вовчанський і Старосалтівський.