з) подає в Центральну виборчу комісію матеріали про наслідки виборів по окрузі;
и) видає обраному депутатові посвідку про обрання;
і) здає діловодство на зберігання виконавчому комітетові відповідної обласної Ради депутатів трудящих.
Стаття 43. В кожній виборчій дільниці утворюється Дільнична виборча комісія.
Стаття 44. Дільничні виборчі комісії складаються з представників від професійних організацій робітників і службовців, кооперативних організацій, комуністичних партійних організацій, організацій молоді, від культурних, технічних і наукових товариств та інших громадських організацій і товариств трудящих, зареєстрованих встановленим законом порядком, а також від зборів робітників і службовців по підприємствах і установах, військовослужбовців по військових частинах, зборів селян по колгоспах і селах, робітників і службовців радгоспів — по радгоспах.
Стаття 45. Дільничні виборчі комісії утворюються в складі голови, заступника голови, секретаря і 4–8 членів, а у виборчих дільницях, які налічують менше 300 чоловік населення, — в складі голови, секретаря і 1–3 членів і затверджуються в містах — виконавчими комітетами міських Рад депутатів трудящих, у містах з районним поділом — виконавчими комітетами районних Рад, у сільських місцевостях — виконавчими комітетами районних (окружних) Рад не пізніше, як за 40 днів до виборів.
Стаття 46. Дільнична виборча комісія:
а) приймає заяви про неправильності в списку виборців і вносить їх на розгляд виконавчого комітету Ради, який склав списки;
б) провадить по виборчій дільниці приймання виборчих бюлетенів;
в) провадить підрахунок голосів по кожному кандидатові в депутати;
г) подає в Окружну виборчу комісію матеріали про наслідки голосування;
д) передає діловодство на зберігання виконавчому комітетові відповідної районної або міської Ради депутатів трудящих.
Стаття 47. Засідання Центральної виборчої комісії, Окружних і Дільничних виборчих комісій вважаються дійсними, якщо на них бере участь більше половини загального складу комісій.
Всі питання у виборчих комісіях розв'язуються простою більшістю голосів; при рівності голосів — голос голови дає перевагу.
Стаття 48. Центральна виборча комісія, Окружні і Дільничні виборчі комісії мають свою печатку за зразком, встановленим Центральною виборчою комісією.