Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/418

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


знаків, в урочистій обстановці і з висвітленням у місцевій пресі.

4. Запропонувати головам виконкомів обласних Рад депутатів трудящих встановити суворий контроль за звітністю виконкомів районних і міських Рад по обліку матерів, оформленню справ і врученню орденів і медалей нагородженим. Періодично заслуховувати на засіданнях звіти голів виконкомів міських і районних Рад про хід представлення матерів до нагород та вручення їм орденів і медалей.

5. Вважати доцільним провести протягом ближчого часу інструктивні наради секретарів виконкомів обласних Рад в Києві, міських і районних — в областях, сільських Рад — в районах, для інструктування і детального розгляду всіх організаційних і технічних питань, які стосуються до поліпшення роботи по нагородженню багатодітних матерів.

6. Відділу обліку і реєстрації нагороджених при Секретаріаті Президії Верховної Ради Української РСР розглядати одержані справи про нагородження не пізніше як в тижневий строк, не допускаючи будь-якої затримки з надсилкою областям орденів, медалей і документів до них.

7. Просити командуючих Київського, Прикарпатського й Одеського воєнних округів дати розпорядження всім військоматам про обов'язкову і своєчасну видачу багатодітним матерям довідок про їх дітей, які мобілізовані в ряди Збройних Сил СРСР протягом 1939—1944 років.

8. Зобов'язати Міністра Внутрішніх Справ Української РСР т. Строкача Т. А. дати належні вказівки органам міліції про своєчасну видачу багатодітним матерям потрібних довідок, видача яких входить до компетенції органів міліції.

9. Рекомендувати виконкомам обласних, міських, районних і сільських Рад депутатів трудящих для прискорення оформлення справ до нагороджень всебічно сприяти багатодітним матерям в одержанні потрібних їм документів від військоматів, міліції та сільрад на тих дітей, які живуть окремо від матері.

10. Виконкомам обласних Рад депутатів трудящих надіслати до Президії Верховної Ради Української РСР повний звіт про виконання цієї постанови не пізніше 15 червня ц. р.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
6 травня 1947 року.