Сторінка:Відомості Верховної Ради 1948.djvu/34

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Стаття 103. Після закінчення підрахунку голосів і підписання протоколів голова Дільничної виборчої комісії оголошує на засіданні комісії наслідки голосування по кожному округу.

Стаття 104. Після підписання протоколів голосування голова Дільничної виборчої комісії повинен негайно надіслати один примірник протоколу голосування в запечатаному вигляді з посланцем у відповідну Окружну виборчу комісію.

Стаття 105. Всі виборчі бюлетені (окремо дійсні і окремо визнані недійсними) повинні бути опечатані печаткою Дільничної виборчої комісії і разом з другими примірниками протоколів голосування, діловодством і печаткою здані головою Дільничної виборчої комісії на зберігання: у містах — виконавчим комітетам міських Рад депутатів трудящих, в містах з районним поділом — виконавчим комітетам районних Рад депутатів трудящих; у сільських місцевостях — виконавчим комітетам окружних, районних Рад депутатів трудящих.

Стаття 106. На виконавчі комітети Рад депутатів трудящих покладається обов'язок зберігати виборчі бюлетені аж до вказівки Президії Верховної Ради Української РСР.

Стаття 107. У приміщенні, де Окружна виборча комісія провадить підрахунок голосів, мають право бути присутніми при відрахуванні голосів спеціально на те уповноважені представники громадських організацій і товариств трудящих, а також представники преси.

Стаття 108. Окружні виборчі комісії по виборах до обласної, окружної, районної, міської, районної в місті, сільської і селищної Ради депутатів трудящих провадять підрахунок голосів і встановлюють наслідки виборів по округу на підставі протоколів, надісланих Дільничними виборчими комісіями.

Стаття 109. Окружна виборча комісія складає за встановленою Президією Верховної Ради Української РСР формою протокол голосування в двох Примірниках, які підписуються членами Окружної виборчої комісії, в тому числі обов'язково головою і секретарем.

Стаття 110. У протоколі голосування Окружної виборчої комісії повинно бути зазначено:

а) загальне число виборців по округу;
б) число виборців, які одержали виборчі бюлетені;
в) число виборців, які взяли участь у голосуванні;
г) число бюлетенів, які визнані недійсними;
д) число бюлетенів, в яких викреслено прізвища кандидатів;
е) число голосів, поданих за кожного кандидата в депутати;
є) короткий виклад заяв і скарг, поданих до Окружної виборчої комісії, і ухвалені Окружною виборчою комісією рішення.

Стаття 111. Після закінчення підрахунку голосів і підпи-