сання протоколу голова Окружної виборчої комісії на засіданні комісії оголошує наслідки виборів.
Стаття 112. Кандидат у депутати Ради депутатів трудящих, який одержав абсолютну більшість голосів, тобто більше половини всіх голосів, поданих по округу і визнаних дійсними, вважається обраним.
Стаття 113. Голова Окружної виборчої комісії видає обраному кандидатові в депутати посвідку про обрання його депутатом Ради депутатів трудящих. Форма посвідки про обрання встановлюється Президією Верховної Ради Української РСР.
Стаття 114. Після підписання протоколу голосування голова Окружної виборчої комісії повинен негайно надіслати один примірник протоколу голосування в запечатаному вигляді з посланцем у відповідну Обласну, Окружну, Районну, Міську, Районну в місті, Сільську або Селищну виборчу комісію.
Другий примірник протоколу разом з протоколами голосування Дільничних виборчих комісій і діловодством Окружної виборчої комісії голова Окружної виборчої комісії здає на зберігання виконавчому комітетові відповідної обласної, окружної, районної, міської, районної в місті, сільської або селищної Ради депутатів трудящих.
Стаття 115. Засідання виборчих комісій по виборах до Рад депутатів трудящих вважаються дійсними, якщо на них бере участь більше половини загального складу комісій.
Всі питання у виборчих комісіях розв'язуються простою більшістю голосів; при рівності голосів — голос голови дає перевагу.
Стаття 116. Якщо ні один з кандидатів не одержав абсолютної більшості голосів, Окружна виборча комісія відмічає про це окремо в протоколі голосування, повідомляє у відповідну Обласну, Окружну, Районну, Міську, Районну в місті, Сільську або Селищну виборчу комісію і одночасно оголошує перебалотування двох кандидатів, які одержали найбільшу кількість голосів, а також призначає день перебалотування не пізніше, як у двотижневий строк після першого туру виборів.
Стаття 117. Якщо подана кількість голосів по округу становить менше половини числа виборців, що мають право голосувати по цьому округу, Окружна виборча комісія відмічає про це окремо в протоколі голосування і повідомляє негайно у відповідну Обласну, Окружну, Районну, Міську, Районну в місті, Сільську або Селищну виборчу комісію, яка в цьому випадку призначає нові вибори не пізніше, як у двотижневий строк після перших виборів.
Стаття 118. Перебалотування кандидатів у депутати, а так само нові вибори замість визнаних недійсними, провадяться за списками виборців, складеними для перших виборів і в повній відповідності з цим Положенням про вибори.