- г) передає протокол голосування до відповідної Окружної виборчої комісії;
- д) здає діловодство на зберігання виконавчому комітетові відповідної окружної, районної або міської Ради депутатів трудящих.
Стаття 68. На підставі статті 122 Конституції Української РСР кандидати у депутати виставляються по виборчих округах. Право виставлення кандидатів у депутати обласних, окружних, районних, міських, сільських і селищних Рад депутатів трудящих забезпечується за громадськими організаціями і товариствами трудящих: комуністичними партійними організаціями, професійними спілками, кооперативними організаціями, організаціями молоді і культурними товариствами.
Стаття 69. Право виставлення кандидатів у депутати здійснюють як центральні органи громадських організацій і товариств трудящих, так і їх республіканські, обласні, окружні і районні органи, а так само загальні збори робітників і службовців по підприємствах і установах, військовослужбовців по військових частинах, загальні збори селян по колгоспах і селах, робітників і службовців радгоспів — по радгоспах.
Стаття 70. Кандидат у депутати Рад депутатів трудящих може балотуватися в одну і ту ж Раду тільки по одному округу.
Стаття 71. Кандидати у депутати не можуть бути членами Окружних, а також Дільничних виборчих комісій того округу, де вони виставлені кандидатами в депутати.
Стаття 72. Не пізніше, як за 30 днів до виборів, усі громадські організації або товариства трудящих, які виставили кандидатів у депутати обласних, окружних і районних Рад депутатів трудящих, повинні зареєструвати кандидатів у депутати у відповідній Окружній виборчій комісії.
Стаття 73. Не пізніше, як за 20 днів до виборів, усі громадські організації або товариства трудящих, які виставили кандидатів у депутати міських, районних у містах, сільських і селищних Рад депутатів трудящих, повинні зареєструвати кандидатів у депутати у відповідній Окружній виборчій комісії.
Стаття 74. Громадська організація або товариство трудящих, які виставили кандидата в депутати, повинні для реєстрації кандидата подати до відповідної Окружної виборчої комісії такі документи:
- а) протокол зборів або засідання, на якому був виставлений кандидат у депутати, підписаний членами президії, з зазначенням їх місця проживання; в протоколі повинно бути зазначено найменування організації, яка виставила кандидата, місце, час і кількість учасників зборів або засідання, прізвище, ім'я, по батькові кандидата в депутати, його вік, місце проживання, партійність, заняття;