Індії і командування повітряною фльотою підтримує лінію Карачі — Делі — Калькута — Рангун.
Організацію сполучення по цій лінії розглядається, як розвиток повітряної лінії Лондон — Карачі в бік Австралії.
Ця лінія має, головним чином, воєнно-політичне значіння. Вона зв'язує важливіший повітряний порт Індії і важливішу повітряну базу англійської повітряної фльоти Карачі зі Східньою Індією (Калькута) і з нафтоносною Бірмою (Рангун).
Піклування про охорону нафтових багатств і наближення повітряних сил Індії до Сінґапурської бази примусили уряд Англії зупинитися саме на цій лінії і взятися до організації сполучення по ній в першу чергу.
Є відомості, що лінія Карачі — Рангун буде в руках компанії, капітал якої належатиме на 75% уряду і на 25% місцевим капіталістам.
Транс-індійську повітряну лінію обслуговуватимуть індуси, яких відряджається до авіошкіл у Англію. Зрозуміло, відряджають „найбезпечніших“ для англійців, після ретельного отбору.
Перший авіятор-індус, що закінчив школу, Кабалі, вже перелетів з Англії в Індію.
Повітряний шлях Карачі — Рангун розбито на три дільниці. Першу дільницю Карачі — Делі вже обладновано і розпочато рух. Польоти поміж Делі й Калькутою почнуться наприкінці 1930 року, а на лінії Калькута — Рангун сполучення буде встановлено в 1931 році.
В англо-індійській пресі провадиться зараз кампанію за найскорше встановлення повітряного зв'язку по лінії Карачі — Коломбо (острів Цейлон) через Бомбей.
Як підтвердження потреби організувати авіошлях, в цьому напрямі наводиться такі міркування:
1. Бомбей є важливіший торговельний пункт Індії, який потребує швидкого зв'язку з Англією не менше, як не більше, ніж Карачі.
2. Повітряний шлях Лондон — Австралія має пройти не через Карачі — Делі — Калькута — Рангун, а через Карачі — Бомбей — Калькута.
3. В Бомбеї є вже цілком готовий аеродром, пристосований і обладований для великих аероплянів.
Заінтересовані кола заявляють, що інакше утвориться абсурдне становище, коли мешканці Карачі матимуть можливість швидко пересуватися в Англію і назад, а людності