Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/658

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ський район розформувати з віднесенням решти сільрад, а саме: Максиміліянівської та Георгіївської до складу Павлівського району, Курахівської — до складу Селидівського району.

д) З переданням Іловайської та Харцизької селищних рад, Верхнє-Кринської, Зуївської, Нижнє-Кринської та Троїцько-Харцизької сільрад Харцизького району у відання Дмитрівської міської ради, Харцизький район роформувати з віднесенням решти сільрад, а саме: Покровської та Степано-Кринківської до складу Амвросіївського району.

е) З переданням Щеглівської, Мушкетівської, Буденівської, Марківської, Моспинської, Ново-Чайківської, Раковської та Ханженківської селищних рад, Григор'ївської № 1, Григор'ївської № 2, Явдокіївської, Авдотіївської, Грузько-Зирянської, Грузько-Ломівської, Калинівської, Мар'ївської та Макіївської сільрад Дмитріївського району, цебто всієї його території, у відання Сталінської та Дмитріївської міських рад, Дмитріївський район ліквідувати.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, Сумський район повністю підпорядкувати Сумській міській раді.

б) З переданням всієї території Сумського району у відання Сумської міської ради, Сумський район ліквідувати;

в) Боромлянський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Тростянецького району.

г) Вільшанський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Недригайлівського району;

д) Ворожбянський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Лебединського району;

е) Юнаківський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Миропільського району;