Сторінка:Збірник Законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1929 рік. Відділ 1. Ч. 1-13.pdf/279

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


ки, викладені на письмі або іншим способом; кінематографічні сценарії, кінематографічні постановки; музичні твори з текстом або без тексту (в тому числі музичні твори для супроводу кіно-фільм); малюнки, ілюстрації, твори малювання, скульптури, архітектури й графічного мистецтва, географічні мапи; плани, ескізи і пластичні твори, стосовні наук, техніки або постановки на сцені драматичного чи музично-драматичного твору; кіно-фільми; фотографічні твори або твори, витворені способами, аналогічними з фотографією тощо.

5. Авторське право на колективний твір, двох чи кількох авторів належить їм всім, незалежно від того, чи становить такий колективний твір одне неподільне ціле чи він складається з частин, що зберігають самостійну наукову, літературну або мистецьку вагу. Взаємини співавторів у цьому разі визначається їх угодами.

Кожний співавтор колективного твору зберігає авторське право на свою частину твору в тому разі, коли ця частина має самостійну наукову, літературну або мистецьку вагу й коли інше не передбачено угодою з іншими співавторами.

6. Упорядникам збірників творів, що є об'єктом будь-чийого авторського права (творів, що відносно них реченці авторського права минули; всіляких офіційних документів, як ось: законів, судових вироків тощо, творів народньої творчости та інш.) належить авторське право на зазначені збірники, з умовою, що вони самостійно обробили ці твори. Таке саме право належить редакторам, що випускають окремі твори зазначених вище категорій.

Проте, право це не перешкоджає іншим особам видавати ці самі твори в самостійному обробіткові.

Упорядчикові збірника творів, що є об'єктом будь-чийого авторського права, належить авторське право на збірник з умовою упорядкування збірника із збере-