Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/513

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

виконання — завдання з мірчука та завдання щодо вивозу його треба давати кожному млину щоп'ятиденки.

Встановлюючи розмір здавання мірчука на друге півріччя, недобрану частину на перше півріччя треба повнотою покрити протягом січня місяця 1933 року.

5. Встановлюючи сталу кількість здавання мірчука по культурах, треба забезпечити в районовому завданні здавання пшениці й жита розміром найменш 70 % від загального пляна мірчука.

6. Щоби стимулювати довіз зерна на млини Укрмлина, для колгоспів, що організовано перемелюють зерно, встановити знижені норми одержання мірчука на цих млинах на 10 % проти наявних на інших млинах.

7. Для боротьби з таємним перемелюванням, перемелюванням на недозволених млинах та з іншими порушеннями чинних правил щодо збору мірчука, встановити поруч притягнення винних до кримінальної відповідальности застосування замість грошових, натуральних штрафів хлібом.

Натуральні штрафи затверджують райвиконкоми на подання Заготзерна.

8. Зобов'язати обкоми і облвиконкоми забезпечити в кожному селі додатково додатково до апарату Заготзерна, спеціяльний повсякденний контроль способом призначення від райвиконкому для догляду за виконанням завдань з мірчука спеціяльних уповноважених.

9. Запропонувати обкомам прикріпити окремі райони міста та окремих всіляких споживачів (заводи) до певних млинів (в межах пляну постачання), для встановлення найсуворішого контролю за вчасним надходженням і вивозом мірчука та для розвитку організаційної роботи навколо боротьби за мірчук.

10. Покласти відповідальність на органи міліції за рішуче викорінення таємного перемелювання, розглядаючи таємне перемелювання, як хижацькі розтрати хлібних ресурсів.

Харків, 16 грудня 1932 року.

Голова РНК УСРР

Секретар ЦК КП(б)У




235. Про директорів радгоспів.

За злочинний зрив завдання партії й уряду з хлібоздавання, не зважаючи на неодноразові попередження, виключити з партії, заарештувати й віддати до суду таких директорів радгоспів:

1. Одесько-Миколаївського зернорадгоспу — Балькевича О. А.

2. Близнюківського зернорадгоспу — Лаврова Л. І.

3. Гарбузинського зернорадгоспу — Лещенка М. П.

4. П'ятихатського зернорадгоспу — Новікова К.