Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/151

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


існування, і беручи на увагу, що переважне число населення сільради зараз складають робітники Токарівського заводу, — Секретаріат Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановляє:

Токарівську сільраду, Баранівського району, Київської області, розформувати і територію її приєднати повністю до складу Первомайської селищної ради.

м. Київ, 26 серпня 1934 року.

Секретар Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


ПОСТАНОВА РАДИ НАРОДНИХ КОМІСАРІВ УСРР
236. Про скасування п. „б“ ст. 6 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 року „про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР“

Рада народних комісарів УСРР постановляє:

1. Скасувати п. „б“ ст. 6 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 року „Про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР“, яким визначено пільги щодо оподаткування прибутків трудових одноосібних господарств від копання та вивезення цукрових буряків, від вивезення зерна та фуражу з глибинних пунктів до залізничних та водних шляхів, від навантаження та розвантаження зерна й фуражу на залізницях, пристанях та в портах, а також від вивезення лісу для державних лісозаготувачів.

2. Підтвердити пільги колгоспам щодо звільнення від оподаткування прибутків, що їх одержують колгоспи від копання та вивезення цукрових буряків, від вивезення зерна та фуражу з глибинних пунктів до залізничних та водних шляхів, навантаження й розвантаження зерна й фуражу на залізницях, пристанях і в портах, а також від вивезення лісу для державних лісозаготувачів (п. „г“ ст. 3 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 р.).

3. Доручити обласним виконавчим комітетам і РНК АМСРР внести до своїх постанов про порядок проведення с.-г. податку в 1934 році зміни, що виникають з цієї постанови, а також постанови ЦВК і РНК СРСР від 7 вересня 1934 року про скасування ст. 87 „Положення про с.-г. податок за 1934 рік“.

м. Київ, 14 вересня 1934 року.

Заст. голови Ради народних комісарів УСРР

Т.в.о. керівничого справ РНК УСРР

М. Йошпе.