Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/8

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


10. Вивласнювати фото й кінонегативи або позитиви що їх замінюють, за межі УСРР без попереднього перегляд призначених до виявлення негативів (позитивів) експертною комісією архівного органу забороняється.

Примітка. Про вивласнення негативів у межах УСРР установи, підприємства й особи зобов'язані листовно повідомляти відповідні архівні органи, зазначаючи установу, підприємство чи особу, якій негативи передано, і її точну адресу — не пізніше 7 днів з дня вивласнення.

11. Про всілякі зміни місць переховування фото й кінонегативів, узятих на облік експертною комісією, установи, підприємства Й особи зобов'язані листовно повідомляти відповідні архівні органи не пізніше 3 днів з дня такої зміни з точним зазначенням нового місця переховування даних негативів.

12. Здачі архівним органам разом з негативами підлягають і монтажні аркуші та футляри, що стосуються даних негативів.

13. Установи, підприємства й особи зобов'язані безперешкодно допускати експертну комісію до перегляду і відокремлення фото й кіноматеріалів, що є в них, і всіляко допомагати експертній комісії при перегляді негативів (позитивів), подаючи всі потрібні пояснення і допоміжний матеріал (облікові книги, описи, монтажні аркуші, паспорти кінофільм, каталоги, відповідні позитиви і т. інш.).

14. Пакування, перевозка і приставка негативів, включених у склад єдиного державного архівного фонду (п. 8 інструкції), до відповідних архівосховищ Центрального архівного управління провадиться установами, підприємствами й особами за свій рахунок і своїми засобами (ст. 13 положення про єдиний державний архівний фонд УСРР).

ІІ

15. Цю інструкцію видано на підставі ст. 15 постанови ВУЦВК і РНК УСРР про єдиний державний архівний фонд УСРР від 5 квітня 1930 року (З. З. УСРР, 1930 р. № 10, ст. 105).

3 січня 1935 року.

Керівничий ЦАУ УСРР Громіцький

Директор ВЦФКА Маринчук

Відповідальний редактор А. Вікторов. Видання офіціальне НКЮ УСРР Подано до складання 21/1—35. Підпис. до друку З/ІІ—35 р. Формат паперу 1/16

4-х поштов. (32×94). Вага м. ст. 38 кгр. папер. ¼ арк. На пап. арк. 101 100 знак Техредактор М. Портной Видавництво ВУЦВК «Радянське будівництво і право».

Уповн. Головліту № 127. Зам. № 195.—28000 Друкарня видавництва «Пролетарська правда», вул. Леніна, 19