Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1924 рік. Відділ 1. Ч. 47 Арт. 280.djvu/4

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


класти на Президію ВУЦВК, уповноваживши її, після вироблення тих основ, подати їх на затвердження 1-го З'їзду Рад АМСРР і, після ухвали останнього, подати на остаточне затвердження Всеукраїнського З'їзду Рад.

5. За-для організації органів влади на території АМСРР та для скликання Всемолдавського З'їзду Рад Робітничих, Селянських та Червоноармійських Депутатів, організувати Тимчасовий Революційний Комітет і йому надати повновладність на території АМСРР аж до скликання 1-го З'їзду Рад.

Затвердження особистого складу Тимчасового Ревкому доручити Президії ВУЦВК.

Харків, дня 12-го жовтня 1924 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар ВУЦВК

Оголошено в „Вістях ВУЦВК і ХГВК“ 31 жовтня 1924 р., ч. 249.
281. Про бюджет.
I.
Про бюджетові права.

1. Минулий бюджетовий рік є характерний такими от здобутками, досягненими Радянським урядом протягом цього року:

Грошева реформа, сталість нашого карбованця, зріст грошевого обігу в країні, звільнення села від важкого для нього емісійного податку, успішний розвиток протягом цього року кредитової роботи так числа кредитових установ, як і зросту балансів.

В наслідок цього всього, останній квартал минулого бюджетового року зведено без участи в ньому прибутків від емісійних скарбових білетів і орієнтаційний бюджет на 1924-25 р. також зводиться з емісією лише в 80 мільйонів карбованців за рахунок