Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1926 рік. Відділ 1. Ч. 1-26.pdf/114

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


риства, за винятком артикулів, що суперечать цьому Положенню.

V. Ліквідація Товариств і його філій.

16. Ліквідацію Товариства Червоного Хреста УСРР можна провести тільки на підставі постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету.

Ліквідацію філії Товариства в АМСРР можна провести постановою Центрального Виконавчого Комітету АМСРР або Центрального Комітету Товариства. Ліквідацію округових філій Товариства можна провести постановою Центрального Комітету Товариства, постановою округового з'їзду Товариства, із затвердження Центрального Комітету Товариства, постановою суду у разі неспроможности філії, а так само постановою округових виконавчих комітетів у випадках, передбачених у законі.

Харків, 3 лютого 1926 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Голова Ради Народніх Комісарів УСРР

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Оголошено у „Вістях ВУЦВК“ 20 лютого 1926 р., № 41.70. Про зміну адміністративно-територіяльного поділу Першомайської округи.

Змінюючи постанови ВУЦВК і РНК УСРР з 7 березня 1923 року „Про адміністративно-територіяльний поділ Одещини“ (Зб. Уз. УСРР 1923 р., ч. 18-19, арт. 310) і з 26 листопаду 1924 р. „Про скасування Балтської круги на Одещині та про передачу міста Балти й частини Балтського району до складу АМСРР і про районування де-яких районів Балтської