Сторінка:Збірник узаконень та роспоряджень робітниче-селянського уряду України за 1923 рік. Відділ 1. Ч. 1-19.djvu/329

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


об'єднане засідання Волвиконкомів свого повноважного представника. Персональний склад тимчасового районного Виконкому затверджує Окружний Виконком.

Примітка. Порядок скликання районого Виконкому, утворення при ньому ліквідаційної комісії й порядок роботи останньої зберігається той самий, який передбачено цією постановою для Окружних Виконкомів і ліквідаційних комісій.

9. Тимчасовий Районний Виконком у 2-х місячний строк намічає план нового територіяльного поділу сільських одиниць, що входять до складу району, і проект цього плану подає до Окружного Виконкому, який зі своїм міркуванням передає його на затвердження Губвиконкому.

10. Про утворення нових Окружних і районних Виконкомів, про особистий їх склад, а також про порядок і хід ліквідації старих органів, нижчі органі повідомляють вищі. Всі відомості про утворення нових окружних і районних органів і про прийом ними справ від старих мусять бути зосереджені у Губвиконкомі на перше квітня 1923 року.

11. В повітових раніше містах, залишених за штатом після скорочення повітів, а рівно і в инших селищах міського типу, що стали районними центрами, повинно організувати поширені райвиконкоми у складі не більше від 5 членів і 2 кандидатів (з представників Сільськради).

12. Наркомати, у віданню яких перебувають зліквідовані установи, що знаходяться на держбюджеті, повинні негайно подати в установленім порядкові заявки на суми, необхідні для переведення ліквідації.

м. Харків, дня 21-го березня 1923 року.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Т.В.О. Секретаря ВУЦВК

Оголошено в „Вістях ВУЦВК“ від 6 квітня 1923 р., ч. 75.