Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/24

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

зовувати спеціальні вантажні машини, щоб вивозити сміття та бруд, щоб очистити Київ.

Хіба похожі теперішні сквери та садри Києва на ті садки та сквери, що були 6–8 місяців тому?

Київська область 1934 року перша на Радянській Україні виконала хлібоздачу і закупівлю хліба. Київська область хоч і має ще недостатній врожай буряку, але посіла перше місце на Україні по врожайності буряку.

Слідом за областю — Київ повинен посісти перше місце у всіх галузях радянського, господарського і культурного будівництва. Все це ставить нові вимоги щодо якості роботи міської ради.

По-більшовицькому організувати вибори рад.

Без бойової більшовицької організації виборів рад ми, звичайно, не створимо тих органів пролетарської диктатури, які нам потрібні для успішного виконання завдань другої п'ятирічки.

Щоб по-більшовицькому, по-бойовому провести перевибори рад, треба перш за все всю роботу рад і органів, якими ради керують, поставити під вогонь більшовицької критики. Більшовицька критика й самокритика — це краще знаряддя ліквідації хиб в роботі, боротьби з бюрократизмом, чинодральством, канцелярщиною.

Наша критика й самокритика повинні сприяти виконанню тих виробничих програм, які перед нами стоять.

Ми з вами відповідаємо в країні за все: ми відповідаємо за роботу заводів, колгоспів, шкіл, лікарень, відповідаємо за чистоту міста, за роботу трамваю.

Ідучи до перевиборів рад, нам треба розгорнути таку критику й самокритику, які викрили б усі хиби й мобілізували маси на дальше соціалістичне будівництво, на виконання виробничих завдань. Треба сказати, що по багатьох заводах, шахтах, колгоспах так і розуміють завдання перевиборів. Наведу декілька прикладів, що