Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/33

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

шляху, який вже відремонтували і посадили дерева. Відремонтовано 2 мости в селі.

Тов. Сталін на з'їзді колгоспників-ударників так сказав про комсомольців:

«Молодь — наше майбутнє, наша надія, товариші. Молодь повинна змінити нас, стариків. Вона повинна донести наш прапор до переможного кінця. Серед селян є немало стариків, обтяжених старим вантажем, обтяжених звичками й споминами про старе життя. Звісно, їм не завжди вдається встигати за партією, за Радянською владою. Не те наша молодь. Вона вільна від старого вантажу й вона найлегше засвоює ленінські заповіти. І саме тому, що молодь найлегше засвоює ленінські заповіти, саме тому вона покликана вести вперед відстаючих і вагаючихся. Правда, у неї не вистачає знань. Але знання — справа наживна. Сьогодні їх немає, завтра вони будуть. Тому завдання полягає в тому, щоб учитися й ще раз учитися ленінізму».

Молодь, каже тов. Сталін, найлегше засвоює науку ленінізму. Очевидно, саме тому у фашистській Німеччині схвалено закон про те, щоб всіх робітників до 25 років виключити з підприємств. Тепер цей закон в Німеччині провадиться в життя. Молодь до 25 років виключають з заводів, на її місце беруть з безробітних, обтяжених родиною, фашисти сподіваються легше придавити тих, що проголодались за кілька років безробіття. Молодь гонять у табори, де гітлерівці гадають вимуштрувати молодь на свій лад.

В країні пролетарської диктатури молодь приймала і повинна ще в більшій мірі приймати участь в роботі рад.

В 1924/25 році в сільрадах було 4 %, в 31/32 році — 5,2 % молоді. В міських радах в 1924/25 році було 5,1 %, в 1931/32 році — 5,3 %. Цей процент абсолютно недостатній, ми його повинні збільшити. Участь молоді в сільських і міських радах повинна бути більша. Молодь