Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/34

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

повинна пам'ятати, про що казав Ленін, що казав тов. Сталін на з'їзді колгоспників-ударників — вчитись і вчитись. До революційної енергії треба добавити більшовицьку науку.

Треба відзначити, що деякі організації, приступаючи до перевиборів, забувають про потребу організувати максимальну участь молоді у виборах рад. От візьмемо Криворізьку міську Раду. Вона ухитрилась при утворенні виборчкомів не включити в сільвиборчкоми представників комсомолу і жінок-колгоспниць, хоч в законі прямо написано про включення їх до виборчкомів. В Києві і низці інших міст розгорнуто величезну роботу по підготовці й участі молоді в перевиборах (з'їзд голів сільрад комсомольців, збори молоді, що обирає вперше).

Підвищували класову пильність.

В організації перевиборчої кампанії не повинно бути шаблону; повинен бути один підхід до пролетарів заводів і фабрик, другий підхід в роботі з жіноцтвом, з молоддю, інший щодо обслуговування кустарів, національних меншостей і т. ін.

Нам треба самі виборчкоми організувати такі, які б могли нам забезпечити більшовицьке проведення перевиборної кампанії.

Ми вже зараз маємо деякі викривлення в підготовчій роботі — Чернігівська обласна виборча комісія пропустила в своїх планах таке питання, як обслуговування нацменшостей. Спостерігаємо випадки створення виборчих комісій з голови сільради, парторга і комсорга. Це є грубе порушення директив уряду і така організація виборчої кампанії не дасть нам можливості поставити кампанію як масову.

Наведу ще один приклад, як Потіївська сільрада, Вовчанського району, Харківської області, організовує пленум по перевиборах рад. Ця сільрада постановила скликати пленум сільради з питань перевиборів рад.