Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/35

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Голова сільради пише до керівника Котовського радгоспу. «Вам сельсовет приказывает явиться на пленум сельсовета в Котовский клуб. Явиться всем обязательно, руководителям, рабочему комитету и рабочим явка обязательна. За неявку будете отвечать, как бюрократы, не подчиняющиеся советской власти, и срывщики перевыборов советов (сміх). Голова сільради Добробаба».

Ми маємо факти втрати класової пильності. В Акимівському районі Дніпропетровської області в склад сільських виборчкомів включили людей, що були під судом за зрив трудової дисципліни.

У 5 сільрадах Ново-Московського району вже тепер, при перевірці, виявлено засміченість сільвиборчкомів. В окремих виборчкомах виявлені були куркулі. Такі виборчкоми не можуть організувати наших більшовицьких виборів до сільрад. Нашим гаслом є і повинно бути — вся робота під час перевиборів має бути така, щоб ні в одну сільраду, міськраду не пролізли класово-ворожі елементи, не пролізли ті елементи, яких ми повинні за цю, другу п'ятирічку ліквідувати. Нам треба зважити, що вороги пролетарської революції, недобитки різних мастей — українські націоналісти, великодержавники, троцькісти, праві і «ліві» опортуністи — спробують пролізти до рад, щоб провадити там свою підривну роботу. Ми повинні мобілізувати робітничо-колгоспні маси на викриття та розгром цих елементів. Наше завдання — щоб наші ради складались з передовиків-ударників заводів, підприємств, колгоспів і культурного фронту.

Нам потрібні бойові ради пролетарської диктатури, які зуміють по-більшовицькому практично, оперативно запроваджувати генеральну лінію нашої партії. А для цього треба нам як слід організувати перевиборчу кампанію.

Візьму позитивний приклад з села, щоб показати, як в кращих селах вирішується питання організації виборів до рад.

Устинівська сільрада, Київської області, скликала пленум і на пленумі розглядала не тільки цілу низку сільських пидань, але викликала начальника залізничної станції,